Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez a vágy a férfiakban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez a vágy a férfiakban?

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy hosszú ideje kerülget már a férfi engem, nem lép konkrétan, de ha mással lát, féltékeny és ezt el is mondja nekem. (Nem így, hogy féltékeny vagyok, csak szóvá teszi a férfival való közelségemet)


Szerintetek miért?


2011. okt. 24. 07:09
 1/9 anonim ***** válasza:
mert enyhén flúgos
2011. okt. 24. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát ez minden csak nem vágy.Söt,ez féltékenykedésnek sem nevezném.
2011. okt. 24. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért kérdeznek hülyeségeket a nők??


Vazze! Kifogtál egy (hozzád hasonló) idiótát, és most azt feltételezed ebből, hogy mindenki olyan!!

2011. okt. 24. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

1. Hülyegyerek, nem vagyok idióta. A te szövegkörnyezeted elemezve azonban mást gondolod.


2. Szeretnél fele olyan hülye lenni, mint amilyen hülye Ő, de szerintem már az 1/4-től is boldog lennél! :)

2011. okt. 24. 07:43
 5/9 Beviz Elek ***** válasza:
Birtokolni szeretne. Annyira nem jössz beneki, hogy járjatok, de azt akarja hogy mindig rá gondolj. Ez mindenkiben benne van, csak nem mindenkinél ugyanannyira. Én egy ilyen csajt ismerek. Van barátja, de igényli, hogy fussanak utána a srácok. Ha ehhez az kell, hogy lefeküdjön velük, néha megteszi. De általában csak tapi meg csók. Szórakozni tök jó:)
2011. okt. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Brrrrrrrrrrr....nehéz ügy.
2011. okt. 24. 08:54
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is szoktam húzni néha a nőket ,de azért egy bizonyos idő után lépek és meghódítom igazából a kiszemelt áldozatot!!!

Mos az ismerősöd féltékeny és vagy majd húzza a fejed vagy lépni fog nemsokkára ha meg nem fog lépni akkor így járt....Akkor az arc műzliből van és kész....

2011. okt. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi, én is így érzem.
2011. okt. 24. 10:44
 9/9 anonim ***** válasza:
Nmit! :)
2011. okt. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!