Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 11 évesen még nem korai járni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

11 évesen még nem korai járni valakivel? Milyen az igazi járás?

Figyelt kérdés
2009. márc. 18. 16:40
 1/9 anonim ***** válasza:
86%

Amíg a legkomolyabb dolog a csók, addig nem.És persze ez függ, hogy a másik ember hány éves.

Ma is sok fiatalt látok, 11-12 éveseket, akiknek 13-14 éves barátjuk van, több hónapja együtt vannak, szerelmesek egymásba, de nincs szex.

2009. márc. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Járni lehet, ha az kimerül abban, hogy elmentek fagyizni, korizni, bicajozni, állatkerbe, moziba együtt és búcsúzáskor megpusziljátok egymást. Az igazi járás pár évvel később jön, csókolózással, szeretkezéssel és mélyebb érzelmekkel párosul.
2009. márc. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy ilyen hamar válaszoltál és köszi a választ is.
2009. márc. 18. 16:46
 4/9 anonim ***** válasza:
65%

nekem az "első" fiúm 12 évesen volt...nem csókolóztuunk,és nem volt semmmi,csak sétálgattunk kézenfogva :) de nagyon szerettem...3 évig őt :S

azóta 3 pasim volt ugy hogy csókolóztunk :)

moost 15 vaok

2009. márc. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez tök aranyos. :) Nem gáz,csak furcsa,járhattok persze,ha ez kimerül annyiba,hogy max megpusziljátok egymást,még csók se kell.Én mondjuk 7 évesen "jártam" úgy mond egy lánnyal,hát nem nevezném annak,de naon szerettem a lányt és ő is szeretet,vele csókoloztam először már amennyire emlékszem.Azóta csak egyszer beszéltem vele msn-en,eltelt már 15 év.Pedig egy szülővárosból származunk.Nagyon kellemes kis emlék nekem.Azután kimaradt kompletten 11 év.18 évesen volt komoly csajom,akivel lett szex.Úgyhogy ebbe későn érő típus vagyok.


Nektek még az igazi járás annyi,hogy beszélgetés,számítógépezés,játszás,DVD-zés,esetleg ha van osztálytársakkal egy kis parti,vagy tea délután,mozi,akár tanulás is együtt.Kellemes időtöltést nektek.

2009. márc. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
25%

De korai 11 évesen és szerintem még 15 évesen is.

Járás: érzelmi kötődés, testi érintkezés, szex. Persze nem kell a kapcsolatnak feltétlenül szexen alapulnia.

2009. márc. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%

én most 13 leszek 2 hét múlva vagyis 12 voltam amikor elkezdtem járni a 15 éves barátommal. 9 hónapja vagyunk együtt és nagyon szeretjük egymást. nekünk a csók a max meg az enyhe tapizás de az csak enyhén :D

szerintem teljesen normális dolog :)

2009. márc. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
11 vagyok, és nekem volt egy barátnőm, hogy mikor csókolt meg ? Ja igen. Felelsz vagy Mersz?!
2009. jún. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nem az hogy korai hanem (NEKEM LEGALÁBBIS) hülyén hangzik sztem elég 13-14 évesen kezdeni és szép lassan haladni,kiismerni a másikat de te tudod nincs azzal semmi baj.
2012. márc. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!