Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nem fura, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem fura, ha a férfi ekkora?

Figyelt kérdés

167 cm magas vagyok. Az első párom 192 cm volt, nem voltunk aránytalanok. Nagyon jó volt mellette, mert biztonságban éreztem magam.


Most belépett valaki az életembe, akit imádot, de fura érzés mellette lenni. Olyan 170 cm magas, és nem érzem magam biztonságban mellette. Teszem fel valaki megtámadna, nem gondolom, hogy megvédene. De ettől függetlenül ő a legszevv, legcsodálatosabb férfi számomra, szeretem.


Csak érdekel, hogy ti mit gondoltok erről? Szerintetek pl hátrány egy férfinak ez a magasság a párválasztásban?


2011. okt. 25. 07:08
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Ne generáljuk a vitát, kérlek szépen!
2011. okt. 25. 12:28
 22/28 anonim ***** válasza:

167 cm magas vagyok. Az első párom 192 cm volt, nem voltunk aránytalanok.


Dehogynem.

2011. okt. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:

Nem, egyszerűen nem hatott soknak. Nem csak a cm-ek számítanak,hanem az összkép, testalkat stb.


Mégis jól mutattunk együtt sokak szerint. Jah, meg imádtam a tűsarkúkat. :)

2011. okt. 25. 13:54
 24/28 anonim ***** válasza:
Szerintem nem hátrány ,csak nem az égimeszelő lányokat kell megcélozni :) Én 176 cm vagyok és eddig nem volt még gondom a lányoknál.
2011. okt. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
az erőnél em a maggasság számit pl e izmos széllesvállu alcsoy csákó sokkalerősebb 1 magas vékony pálcikánál
2013. jan. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
uccsa vok én emaztmodtam hogy a te pasiaid 1 szálbélüek vtak ez csak pl volt arra h nem CSAK a magasság számitt persze az is
2013. jan. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
58%
Engem nagyrészt azétr szeretnek a csjok mert a multkor ehy bulin le ütöttem egy tapi gépet 3s még azértis mert olyan sorozat gyilkos fejet tudok vágni hogy az elmenne egy horror filmbe
2014. márc. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
#20. írta, h. már nem...
2020. nov. 15. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!