Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nem fura, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem fura, ha a férfi ekkora?

Figyelt kérdés

167 cm magas vagyok. Az első párom 192 cm volt, nem voltunk aránytalanok. Nagyon jó volt mellette, mert biztonságban éreztem magam.


Most belépett valaki az életembe, akit imádot, de fura érzés mellette lenni. Olyan 170 cm magas, és nem érzem magam biztonságban mellette. Teszem fel valaki megtámadna, nem gondolom, hogy megvédene. De ettől függetlenül ő a legszevv, legcsodálatosabb férfi számomra, szeretem.


Csak érdekel, hogy ti mit gondoltok erről? Szerintetek pl hátrány egy férfinak ez a magasság a párválasztásban?


2011. okt. 25. 07:08
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
úgy veszem észre, hogy inkább hátrány a magasság... talán ijesztő, vagy tartanak a lányok a magas srácoktól? nem tudom. pedig aztán az ellenkezőjét mondják....
2011. okt. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

Hát....relatív. Egy magas férfi is lehet "szürke". De az is lehet, hogy az alacsony hívja fel magára a figyelmem.


A mostani kedves például életemben nem gondoltam volna, hogy nekem ilyen picike párom lesz. És tudod milyen aranyos kis ugribugri? Egész nap csókolnám. :D

2011. okt. 25. 08:35
 13/28 anonim ***** válasza:

egyrészt egy alacsonyabb ember vélhetőleg jobban meg tud bárkit véddeni, mint egy magas, a legjobb harcosok is kis miugrász kínaiak.

másrészt miért kéne megvédenie? Nem történnek támadások, eszembe se jutna, hogy olyan funckióm is lenne barátnőm felé, hogy védelem, hát majdnem mindennek nagyobb a valószínűsége

2011. okt. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:

Remélem, azért nem úgy értettetek, hogy nekem ő "védelemre" kell. De van egy érzés a nőkben, ami kell, a biztonságérzés. De amúgy meg az előző párom hiába volt 192 cm, ha félt és a sötétben is én mentem le a földszintre, hogy mi az a zaj. :D :D


Egy a lényeg, a szerelem a megbecsülés, nem igaz?

2011. okt. 25. 08:55
 15/28 anonim ***** válasza:

Szerintem a magasság nem kérdés,mert embertől függ minden!!!

Meg soha nem tudhatjátok,lehet felétek fut egy kutya és a nagy izmos testőrötök a kutya elé fog majd dobni... :)

2011. okt. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
nagyobb gondod ne is legyen! nem magasságfüggő h meg tud e védeni 20
2011. okt. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

Nekem mindig a magas pasik tetszettek.Ezalatt a legalább 185 centi vagy annál magasabb fiúkat értem.én 168 cm vagyok,a jelenlegi barátom meg olyan 177 cm lehet.

bevallom őszintén a kapcsolatunk elején agyaltam azon,h milyen kár,h nem magasabb!

de aztán olyan gyorsan beleszerettem,h azóta sem merült fel bennem,h miért nem magasabb.sőt,visszatekintve felszínesnek tűnik,h ilyesmin ,,problémáztam" !

A kérdezőnek:Szerintem nem hátrány ez a magasság,ne érezd furcsán magad mellette,nem a magasságtól függ,h meg tud-e védeni téged!Majd megszokod a magasságát,ha szereted akkor ez nem lehet akadály!

2011. okt. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

Persze, engem nem is érdekel, csak mindenki félreérti a kérdésem. Én csak itt olvastam és eszembe jutott, hogy valyon egy 170 cm-es férfi nehezebben talál párt, mint magasabb társai?


Ez lenne a kérdésem, csak mást értettetek. :)

2011. okt. 25. 11:39
 19/28 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Nah akkor válaszolva a kérdésedre,szerintem nem talál nehezebben párt magának egy ilyen magassággal rendelkező férfi,mert rengeteg ennél jóval alacsonyabb csajszi szaladgál az utcán.úgyhogy nem gondolom,h nekik nehezebb a dolguk.

van egy alig 160 centis ismerősöm,na vele nem akarnak szóba állni a nők,pedig helyes és jófej is.na neki tényleg hátrány.:(

2011. okt. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
08:26, te egy igen primitív ember lehetsz, gondolom már rögtön ugrasz ha valaki neked megy
2011. okt. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!