Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/férfiak nem sok elvárásot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak nem sok elvárásotok van egy lánnyal szemben?

Figyelt kérdés
Olyan sokat hallani. Tisztelet a kivételnek. De egy lány szerintetek ne dohányozzon, ne fogyasszon alkoholt, new fesse a haját, ne fesse a körmét, aztán itt olvastam, hogy ne legyen rajta parfüm, "nő illata legyen" (= :S egyenlő p.naszag+ izzadságszag) legyen természetes, sminknélküli, ne bulizzon, ne csavarogjon, ne egyen sokat, ne legyen őrült hobbija, stb. Sorolhatnám estig, mit ne. Nem túl snassz ez így? Milyen értéket feltételeztek egy ilyen lányról, (ami esetleg nincs is neki)?
2011. okt. 25. 13:58
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
a legfontosabb: legyen stílusa. ne lássam rajta, hogy megcsinált. Ha iszik néha, azért tegye mert szereti, ne azért mert trendi, vagy mittudomén. ha sminekl, ne lássam úgy, amiről tudom, hogy nem olyan. stb... ésszel.
2011. okt. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Nekem ezek közül annyi az elvárásom, hogy ne dohányozzon és legyen természetes. A többi meg csak arról szól, hogy összepasszol-e két ember, vagy nem. Úgy értem, hiába teljesíti az összes felsorolt elvárást, ha a két ember nem tekinti partnernek egymást, hanem valamelyik alárendeli a másiknak önmagát. Magyarul ha mindkét fél önmaga tud maradni, és így is élvezik egymás társaságát.


Csak ennyi a lényeg, semmi több, az "elvárások" szimplán csak allűrök... Minthogy a sztár csak a luxusszálloda legdrágább szobájába hajlandó menni. Tehát primitívség.

2011. dec. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
Ez így egyáltalán nem igaz! Példától nekem a dohányzáson kívül mindegyik renden van. 19/F
2016. aug. 25. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!