Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/férfiak nem sok elvárásot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak nem sok elvárásotok van egy lánnyal szemben?

Figyelt kérdés
Olyan sokat hallani. Tisztelet a kivételnek. De egy lány szerintetek ne dohányozzon, ne fogyasszon alkoholt, new fesse a haját, ne fesse a körmét, aztán itt olvastam, hogy ne legyen rajta parfüm, "nő illata legyen" (= :S egyenlő p.naszag+ izzadságszag) legyen természetes, sminknélküli, ne bulizzon, ne csavarogjon, ne egyen sokat, ne legyen őrült hobbija, stb. Sorolhatnám estig, mit ne. Nem túl snassz ez így? Milyen értéket feltételeztek egy ilyen lányról, (ami esetleg nincs is neki)?
2011. okt. 25. 13:58
1 2 3
 11/23 Beviz Elek ***** válasza:
90%
Akinek ilyen csaj kell, az jobban jár egy szobanövénnyel. Nem festi magát, nem jár el bulizni, nem csal meg, nem iszik alkoholt, cigi helyett frissiti a levegőt, parfüm nélkül illatos és nem fog elhízni.
2011. okt. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
93%

Komolyan azt akarod mondani, hogy az itteni kérdések és válaszok alapján próbáltad megfejteni az ideális nő ismérveit? Egy olyan oldalon, ahol a fele társaság szűz hobbit?

Egy nőtől megmondom mit vár el egy FÉRFI: legyen ápolt. A többi úgyis kiderül ismerkedéskor és akkor eldöntheti mindkét fél, hogy elfogadja e a másikat úgy ahogy van. Ja bocs, mindig elfelejtem, hogy egy olyan generáció nőtt fel, aki nem tud ismerkedni társkereső nélkül. Ezért kell ennyire körülírni mindenkinek az elvárásait.

27F

2011. okt. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
61%
Mi bajod a társkeresővel? A szüzesség pedig mindenkinek a magánügye és semmivel nem ér kevesebbet annál aki már szexelt. Minden kornak megvannak a saját normái, ez most ilyen. Biztos voltak régen olyan párok aki postagalambokkal való levelezés újján jöttek össze.
2011. okt. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
61%
*útján
2011. okt. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 mus musculus ***** válasza:
75%
Alapból jó az illatunk? El nem tudom képzelni, milyen természetfeletti lényekkel hozott össze eddig a sors. Én tök normálisan, alaposan és rendszeresen tisztálkodom, és bizony ennek ellenére sincs rózsaillatom a nap végére. Ez van, nem tudok vele mit kezdeni (leszámítva, hogy mértékkel(!) fújok magamra valamit, de azt a lehetőséget ugye kizártuk). Te azt hiszed, hogy a petesejt termelése együtt jár az izzadtságmirigyek nemlétezésével, vagy mi? Netán akkor velem nem stimmel valami?
2011. okt. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
57%
Na persze, meg még járjon csadorban is, mi?! Hülye barmok!
2011. okt. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
18%
Ki beszél itt csadorról te idióta?
2011. okt. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
77%

De bakker, most komolyan, ezek olyan hatalmas megerőltetést igénylő, nehéz feladatok? Ráadásul a legtöbbje csak azt kéri, hogy ezeket ne vigyétek túlzásba. Tényleg nem megy?

Csupán ezektől senki sem lesz snassz meg unalmas, az személyiség kicsit többől áll, minthogy jár-e bulizni az illető, vagy sem. Kicsit szűklátókörűek vagytok, bár, ha ti mindössze ennyiből álltok, akkor meg tudom érteni.

Nekem is vannak elvárásaim a lányokkal szemben ezeken kívül, ezek mondhatni az alapfeltételek, nem pontszerűek a skálán, kisebb kompromisszumok megengedhetők. Az én elvárásaimnak sokkal kevesebben felelnek meg (vészesen kevesen), ami ugyancsak nem sok, csak annyi, hogy legyen az illetőnek normális erkölcse, tartása, gondolkodásmódja, problémamegoldókészsége, széles látóköre és befogadóképessége, meg ne haljon éhen, ha mondjuk egy hétig el kéne tartania magát. Sajnos nagyrészt csak egyforma tucatembereket látok csak, úgyhogy inkább agyra kéne gyúrni, mint sminkre.


Ja, ezeket természetesen én is tudom nyújtani, és szerencsére találtam már egy lányt, aki szintén. És aki valószínűleg személyiség terén kenterbeveri az egész társaságot. Ilyen értéke van...

2011. okt. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 mus musculus ***** válasza:
Utolsó; a mértéktartást én is fontosnak tartom, nincs is bajom azokkal, akiknél mindössze ennyi a kritérium. Az viszont már igencsak nagy probléma, ha valakinél kizáró ok mondjuk egy festett haj. Nem értem, miért ne festethetné be, akinek nem tetszik az eredeti színe. A körmök lakkozása és a sminkelés (hadd dobjon már a külsején, ha elégedetlen vele - mondom ezt úgy, hogy nekem a legminimálisabb mennyiségű vakolatot sem szokásom magamra kenni) is ugyanez a kategória, nehogy már tilos legyen. A káros szenvedélyek is tolerálhatóak, ha nem viszi őket túlzásba az illető, mert bármilyen hihetetlenül hangzik, de a nők sem lehetnek tökéletes terézanyák.
2011. okt. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

nekem annyi hogy 14 múljon el, meg legyen ari oszt ennyi, festheti magát, ehet amennyit normális, parfüm is jó mell-fenék tök 8 mennyi

Barátnőt akarok, nagy szám ha nem annyira szép vagy más kicsit, ha jól kijövünk miért ne, majd adok neki a világomból.

F18

2011. okt. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!