Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kb 1 hónapja ismerjük egymást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb 1 hónapja ismerjük egymást a fiúval. Nemrég taliztunk. De tali után visszavett a tempóból. Azt mondja nem akarja elsietni a dolgot még jobban meg szeretne ismerni ahhoz h járjunk. De már rám se ír nagyon. Szerintetek mivan?

Figyelt kérdés
2011. okt. 25. 16:30
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűen fosik, ezért próbál menekülni, de mivel bejössz neki elküldeni nem akar.
2011. okt. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
értem. és most mit tegyek?
2011. okt. 25. 20:04
 13/21 anonim ***** válasza:

Lehet hogy hülyeség, de kérdezd meg tőle hogy ez -e az oka, ha nem vagy ha ezen megsértődik akkor is mind1 mert így ha nem keres akkor ebből úgyse lehet semmi.

De azért mondjad neki hogy nyugodtan mondja meg mert nem lesz semmi baj belőle.

2011. okt. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
ne izgulj! szerintem bejössz neki, de tudod te mennyi jár mostanában a gyorshajtásért?? hadd vegyen csak vissza a tempóból, ne csak magadra gondolj!
2011. okt. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
velem is igy volt... aztán gondoltam hogyha tetszek neki, keres. de nem keresett... és még egy suliba is járunk. jó szar érzés csak ugy elmenni mellette, mert én nem fogok kezdeményezni nála, sajnálom. mondjuk én vele a második randinkon csókolóztam, ami nem volt az igazi:/ sőt rossz volt. ez volt életem első csókja. lehet hogy ez is közrejátszott benne...
2011. okt. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi kommenteket :) majd meglátom mi lesz. ha ő nem fog kezdeményezni akkor hagyom is...
2011. okt. 25. 20:33
 17/21 anonim ***** válasza:
remélem hogy keresni fog :) mert én nagyon kész vagyok hogy le se szar... előző voltam :D
2011. okt. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Végül is ha te tudtára adtad hogy tetszik neked akkor már minden rajta múlik. Ha nem keres hiába mondod neki akkor se lesz más.
2011. okt. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
már keresett azóta. am igen tudtára adtam énis és ő is h bejövünk egymásnak... szal mostmár minden ő rajta múlik... mert rajtam biztos h nem
2011. okt. 25. 21:15
 20/21 anonim ***** válasza:

Olyat azért lehet hogy 1x te egyszer ő keres.

Mondjuk msn-en lehet így, randira nyilván ő hívjon.

2011. okt. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!