Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Látszik az hogy nem volt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Látszik az hogy nem volt egy fiúnak még barátnője?

Figyelt kérdés

Szerinted akinek nem volt még barátnője arról lerí az hogy soha nem volt kapcsolata?

Van olyan ismerősöd akiről nem is gondoltad volna hogy soha nem volt barátnője?


2011. okt. 26. 18:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
55%
nem...
2011. okt. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
78%
többnyire igen, de nem a külsőn, van egy csoport társam, igazából elég helyes, ápolt, de nem merne lépni ez látszik rajta... mert bizonytalan :) de külsőre max a nagyon brutál eseteken látszik :D de nem feltétlen annak a jele ha valaki igénytelen, hogy nem volt még barátnője :D
2011. okt. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
58%

Kicsit más de leírom:

19/F

két kapcsolatom is volt már, igényesnek tartom magam, rendesen borotválkozok, normális öltözetben jelenek meg mindenhol (még 1 abszolút nem puccos helyen 1 kiskocsmába is alap hogy nem húzok szabadidőt vagy koszos ruhát, sőt még olyant sem ami aznap volt rajtam), ha kimegyek valahova az illatom is meg lehet érezni messziről, viszont aki nem tud rólam semmit simán aztmondaná hogy nem volt még barátnőm, köszönhetően annak hogy a 2. barátnőm óta 0 az önbizalmam 0 a szövegem 0 a humorom.

a lényeg hogy ezzel csak annyit akartam mondani hogy nem a megjelenés számít, hanem a viselkedés.

2011. okt. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
55%

22:47

ez is igaz :D

2011. okt. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

rólam se mondaná meg senki, hogy nem volt még asszonykám. se külső, se belső miatt.

de amúgy látszani 1000% hogy nem látszik, amúgy sem ítélünk első látásra...

2011. okt. 27. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
27%
minden kapcsolatom max 4 honapig tartott azota megfogadtam h nem kotom le magam, es sokkal szabadabb vagyok, nincsenek gatlasaim kielhetem minden vagyam stb pl edes harmas, szado, es hasonlok engem speciel lehuzott minden nom de hal istennek vannak olyanok akik szeretik a jo sexet es a pikanteriat, ne legyetek letorve ink nezzetek korul van hal a vizben!!!! ;)
2013. szept. 9. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!