Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szóltok ahhoz férfiak, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok ahhoz férfiak, ha egy nő 33 évesen még szűz (nincs semmi baja, csak ilyen a természete)? Értékelitek, megbecsülitek vagy nem? Hogyan kezelitek, hogyan álltok hozzá ehhez?

Figyelt kérdés
Jobban mondva fizikálisan már nem az, hiszen ő sincs fából és az ember azért csak ismeri a saját testét, de még soha nem volt együtt úgy senkivel (szóval elvileg még szűz), egyrészt így alakult különböző külső körülmények és tényezők miatt, másrészt nem az a fűvel-fával, hanem komolyabb, nagyon normális és nem ribanc fajta.
2011. okt. 26. 20:13
1 2 3 4 5 6 7
 51/68 meggybefőtt ***** válasza:
????????????????????????????
2015. márc. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/68 anonim ***** válasza:
40%
sztem az a normális, ha az ember nem tinikorában szexel meg 10 évesen szül gyereket... én azzal sem értek egyet ha az ember házasság előtt már nem szűz, tehát sztem ez a normális... 15f
2015. aug. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/68 anonim válasza:
32%
Ez már vénlány
2015. szept. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/68 anonim ***** válasza:
18%
Hát nem tudom, nekem a kérdező kommentjei alapján nem az jött le, hogy azért szűz még, mert ő igy akarta. Ilyen nő mellett én se birnám ki sokáig..
2016. ápr. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/68 anonim ***** válasza:
13%
26 evesen tul ketszamjegyu kapcsolattal a hatam mogott azt mondom, hogy huzd le a rolot. A ferfiakat a jo sexxel es a jo etellel lehet megfogni. 33 evesen nulla tapasztalattal nem vagy eletkepes a piacon anyukam! Azt meg se merem kerdezni, hogy mennyi ido utan lennel szerelmes, hogy vegre beteljesuljon az " ahitott " kozosules. :)
2016. júl. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/68 anonim válasza:
100%

Hát én nem is tudom mit feleljek...

Szerintem ha egy férfi szeret egy nőt nem fogja azért elhagyni mert tapasztalatlan ilyen téren legyen akárhányéves is

Én ismerek olyat aki 43 éves (!) és még mindig szűz

Miasztémiás ami egy olyan betegség ami az izmok gyengeségével jár de ez nem akadályozza őt se munkában se más tevékenységben

Csak az a gondja hogy sosem volt idelye párkapcsolatra mert mindig dolgozott és az édesanyjának segített

Szerintem semmi gond nincs azzal ha valaki szűz csak lehet hogy egy gyerekkori trauma miatt ilyen szerintem mindenki akkor veszíti el amikor készen áll rá megfelelő párt talált vagy csak felkészült rá

2016. aug. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/68 anonim ***** válasza:
80%

52es, tökéletesen egyetértek veled. Próbáltam privátot írni, de nem engedte. Szóval ha még erre jársz (évek múlva is akár), lécci írj rám!! :)

16/l

2016. aug. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/68 anonim ***** válasza:
100%
Úristen, az 55-ös mekkora proli! :D
2018. febr. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/68 Pejhes Poci válasza:
39%
Na, azóta megdugtak már?!
2018. márc. 20. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/68 kövérnőtimádó ***** válasza:
100%
Én értékelném. Nagyon tapintatosan és nagyon gyengéden halmoznám el szeretettel, hogy feloldódjanak a blokkjai.
2018. aug. 15. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!