Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért zavar az ondóm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavar az ondóm?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ez is csak egy a testnedvek közül, de miért parázok ha az ágyra, padlóra stb. kerül. Azt sem szeretem ha a bőröm olyan lesz. Más is van így? Hogy tudnék ezen változtatni?
2009. máj. 4. 20:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát mikor legelőször szembesültem vele, hogy belőlem ilyen is fog kijönni ezek után, elcsodálkoztam, de idővel hozzászoktam. Mivel nagyrésze víz, ezért a világos színű anyagon nem hagy foltot, pl a lepedőn ha megszárad, nemlátszik. Ha a bőröm olyan lesz az még oké, de ha a szőrzetbe beleragad.. Na azt gyűlölöm. :D De egyébként semmiféle undorom nincs, barátnőmnek se. Azt tudom tanácsolni, küzdd le, mert később gondok lehetnek pl pettingnél, vagy szexnél (saját problémából okulva). Nem fogsz tudni elmenni, mert azon görcsölsz, hogy minden olyan lesz..


17/F

2009. máj. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem nagy dolog!
2009. máj. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
erre csak te tudhatod a választ.Örülnék,ha végre valaki leirná. A barátom 24 éves férfi,és ugyanigy van ezzel a dologgal.Nem viseli el,ha a bőrére,ágyra,bárhova megy. Ha kényeztetem,és a számba megy el, nem csókol meg utána,pontosabban csak addig,mig eszébe nem jut,mi volt 2 perce a számban.Ha nem megy el, utána megcsókol,pedig az előváladéka is volt a számban....ezért nem értem.Forditva semmi gond,az én nedveimtől nincs undora, fura is,hogy pont a sajátjától. Ő sem érti,miért igy kezeli ez,én sem. Bár nem tudom mennyi idős vagy, fogadj meg egy jó tanácsot! próbálj erőt venni magadon, egy lány egy idő után megunja, hogy állandóan törölgetni kell téged, meg nem tudod átélni a dolgokat. A legrosszabb meg,mikor ki kell mennem fogatmosni utána,mikor épp én mindent megtettem érte,kifáradtam, odabújnék,helyette jön a mosdó.
2009. máj. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!