Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ez is lehet szép?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ez is lehet szép?

Figyelt kérdés

AZ van hogy a szemem a fényviszonyoktól függően változik a szemem színe.:(

erős napfényben zöld ,lámpafényben kék viszonylag sötétben meg szürke.

és itt most ne arra gondoljatok hogy egy kicsit változik hanem hogy a világoszöldtől a mélykéken át a nagyon sötét szürkéig(de azért nem fekete).


2011. okt. 27. 19:27
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
gáz volt a csaj, de te szép lehetsz 20L
2011. okt. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Csak annyit tudok mondani.. Hogy szerintem ez a legszebb szem a világon. Volt barátomnak is ilyen volt... Imádtam a szemébe nézni. Annyira széo volt... Különleges.
2011. okt. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok,nekem is ugyanilyen szemem van! :) A barátomnak nagyon bejön,és nekem is tetszik. :) Főleg azt imádom,amikor gyönyörű zöld,vagy szürke. :))

16/L

2011. okt. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
kérdező hány éves vagy? :)
2011. okt. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Az enyém is ilyen :). Nekem dícsérték már meg. Volt, aki azt mondta, hogy olyan szép szemem van, mert ritka színű-és rásdásul színváltós is.

Sőt, nem is teljesen egyforma a kettő.

Sztem örülj neki, hogy ilyen a szemed, nekem pl tuti tetszene! :). Szeretem az egyedi dolgokat.

2011. okt. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Szerintem szép lehet.

Bár vannak furcsa emberek.Arra gondolok akinek csak a hozzá hasonló jó...

Nah azzal nem érdemes foglalkozni...

2011. okt. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
utolsó előtti előtti :16
2011. okt. 31. 15:30
 18/24 szerelmes lany elete ***** válasza:
Szerintem ez szep :)nekem is ilyen a szemem es en lany vagyok:D
2011. nov. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 Benkoos ***** válasza:
Nagy hülyeséget kérdeztél,már bocs.A legtöbb világos szemű embernek így változik a szemszíne.Viszonylag sötétben mindegyiknek szürke lesz,akár kék,akár zöld a szeme.Nem is értelek.Vagy csak röhögni akarsz a sok"hülyén",aki segíteni akar?Amúgy érdekes,az én szemem is pont ilyen,csak nekem akkor zöld,mikor ilyen hülyeségeket olvasok a neten :)
2012. szept. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
tudod a legtöbb ember szeme ugyanilyen.(te kis hülye)csak nem foglalkoznak annyit vele.
2012. nov. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!