Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz, ha a koreai, illetve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha a koreai, illetve japán pasik sokkal jobban bejönnek, mint az európaiak?

Figyelt kérdés
2011. okt. 28. 01:34
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
71%
Én is imádom az ázsiaiakat és akkor mivan? semmi különös,ők is emberek ahogy mi is :)
2011. nov. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:
82%

Nem gáz!

Én is nagyon imádom őket! :D

Álmaim pasija Bang Cheol Yong (MBLAQ - Mir) (És még tetszik pl: Kim Seyong, Lee JongHyun stb...)

És akkor mi van? Én szeretem és ez a lényeg,ha Európai lenne, akkor is szeretném, mert nem az a lényeg h honnan származik... Imádom a természetét meg úgy mindent rajta/benne és kész! :)

Egyébként Koreában annyi helyes srác van *w* Nekem úgy a magyar fiúk nem annyira jönnek be, de amelyik igen annak meg én nem :/ De ez általában így szokott lenni...

15/L

2011. nov. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, nekem is a japánok jobban bejönnek, mint az európaiak.
2011. nov. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Uuu nagyon örülök.:)

És igen, vannak akik csak úgy tetszenek, szal semmit nem akarnék tőlük, de viszont van 1-2 ember aki tényleg külsőleg és belsőleg is szerintem tökéletes, és tudom h őt igazán tudnám szeretni.(:

Egyébként igen, Mir is nagyon helyes és a természetével sincs semmi gáz.*w*

2011. nov. 13. 14:41
 15/23 anonim ***** válasza:
81%

én is imádom őket, Japánban fogok élni, és Japán férjet is szeretnék:)

Ők oylan tökéletesek:) Kedvesek, helyesek:)

14/L

2012. márc. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
75%
Miért lenne gáz? Én is így vok,annak ellenére,hogy magyar barátom van.:DD Sokan,akik tudják rólam hülyének néznek.Én meg magasról teszek rá.:DD
2012. ápr. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Nekem is ők jönnek be. Engem is sokan cseszegetnek, de csak megmosolygom őket, mert nem vagyunk egyformák. Ilyenkor ők ezt nem veszik figyelmebe.
2012. aug. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
100%
Szerintem inkább az a gáz, hogy valaki mondjuk majmolja az amcsi zenét, de nem is tetszik neki, csak mivel a környezetében mindenki azt szereti ezért ő is...az ilyenek nem merik felvállalni az egyéniségüket( vagy nincs is nekik...) Én is inkább az ázsiai fiúkat szeretem jobban:) Személyes kedvencem Jo Youngmin a boyfiendből:))) és az h a többiek azt mondják h gáz...hát szerintem ilyenkor mond, hogy az a ciki, h nem fogadnak el úgy ahogy vagy:) És ha igaz barátaid vannak azok megértik még akkor is ha fogalmuk sincs, hogy néha miről beszélsz :'D
2012. aug. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
54%
Nem gáz. Mivel nekem pedig a koreai, illetve a japán pasik jobban bejönnek, mint a fehér NŐK!
2014. márc. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 Liaszia válasza:
100%
Én az Észak Amerikai indián származású pasikért vagyok teljesen oda szóval nem gáz :) Aki meg nem fogad igy el téged azt szard le, ne hogy már másoknak kelljen ilyen szempontból megfelelned ... :)
2015. jan. 3. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!