Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti szoktatok a barátoto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti szoktatok a barátotok kedvéért leszbizni egy másik lánnyal?

Figyelt kérdés
2009. máj. 5. 12:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
62%
Szerencsére nem kér ilyenre a barátom, mert normális. Biztos nem mennék bele. Heteroszexuális vagyok ugyanis, ahogy ő is
2009. máj. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
74%
Én is hetero vagyok. Eszembe se jutna egy másik csajjal, akárki kéri. Nem baj, ha ilyen vágyai vannak, akkor cuccoljon arrébb egy házzal.
2009. máj. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
78%
Nem...Ott is hagynám egyből, ha iylenre kérne..Miért, te szoktál? :O
2009. máj. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%
Helló, a feleségem hetero, de ha úgy alakul, simán lefekszik egy lánnyal is, és tetszik neki. Hát még nekem :)
2009. máj. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
Ha a barátom ezt kérné, akkor tuti szünet legalább 1 hónapig, ne is lássam, aztán még elgondolodnék rajta, hogy szakítsak-e vele, de valszeg az lenne a vége...
2009. máj. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
93%

Ha te nem szeretnéd, ne tedd. Mondjuk kipróbálni esetleg érdemes lehet, mert hátha megtetszik, de ha nem, akkor felejtős.


Alapszabály: ágyban minden megengedett, ami minden érintettnek jólesik. Ami tehát neked nem esik jól, az már kilőve.

2009. máj. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
93%
Nem!
2009. máj. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
83%
Ezt a sok idiótát. Megkér valamire, egyből dobod ki? Egy pasi fejében nagyon sokminden megfordul, a felét tudnátok már repülne tőletek... mekkora idióták vagytok. Megkér, nem tetszik, nemet mondasz, ilyen egyszerű. Nem kell dramatizálni. Nem perverzió, a legtöbb pasit ez érdekli.
2009. máj. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
77%

Ő nem kérte, én kértem, hogy csináljuk hármasban, vagy akár csak kényeztethessek egy gyönyörű nőt előtte... persze igent mondott, minden pasi erről álmodozik. :) és így levetkőzhetjük a gátlásainkat mindhárman, és a kapcsolatunk is sokkal mélyebb, mióta merrészebbek vagyunk. Mindenkinek csak ajánlani tudom...:)

20 éves nő

2009. máj. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
77%
lehet,hogy kiprobalnam a kivancsisag kerveert..
2009. máj. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!