Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az eselye, hogy terhes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szaszhuny kérdése:

Mi az eselye, hogy terhes?

Figyelt kérdés
A baratnomnek nem jott meg a mensie mar 8 napja, megcsinalt ket terhessegi tesztet mind negativ lett. Az utolso sexualis egyuttletunk 10 napja volt, viszont mindig ugyeltem, ejakulacio elott mindig kivettem. Mi az eselye, h terhes a csaj?
2011. okt. 29. 12:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

De értsed már meg, ez, amit ti csináltok, NEM védekezés.


Hiheted magad profinak, gond nélkül lehet úgy magömlésed, hogy semmit, ismétlem SEMMIT nem fogsz érezni belőle. Van ilyen, bizony.


Ha a gumi kényelmetlen, keressetek már védekezési lehetőséget (amúgy ezt nem igazán vagyok képes elhinni, hogy az a 0.01 mm plussz vastagság olyan hú de nagyon kényelmetlen lenne a csajnak... Maximum nem tudjátok, hogyan kell felhúzni.)


Illetve, miért hiszed azt, hogy te szexelsz egyedül? :) Bizony, más emberek is voltak már nővel, és más emberek védekezni is képesek.


Kreténnek meg azért tartunk, mert az egy dolog, hogy nem védekeztek. De utána kiírni egy idióta kérdést, hogy vaj' terhes-e... Ha nem védekezel, akkor lehet terhes bármikor. Tehát kretén vagy, igen.


A gumin kívül meg vannak bőven védekezési lehetőségek, keressetek egyet, és akkor nem kell aggódni. Azt a baromságot, hogy te profin irányítod a tested, nyugodtan felejtsd el. Nem vagy teljesen ura, és nem is leszel. Pattoghatsz, hogy nem ismerlek, és jobban tudod, de kétlem, hogy valami szuperman lennél. És igen, bármikor lehet elég sperma mind az előváladékban, de szerintem hallottál már a korai magömlésről, de enélkül is jöhet egy szép adag anyag, amit te jól feltuszkolsz a méhbe. Persze, az esély a terhességre jóval csekélyebb - de kit érdekel a százalék, ha pont bejön?...

2011. nov. 1. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Figyelj en csak masnak a velemenyere voltam kivancsi, nagyon jol tudom, hogy ez igy nem vedekezes, nem kioktatast vartam de koszi. Mindegy tema lezarva.
2011. nov. 2. 16:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!