Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leszbikus vagy biszexuális az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus vagy biszexuális az egyik osztálytársam?

Figyelt kérdés
18 éves, még nem volt kapcsolata, sőt még nem is csókolózott pedig egy szép, csinos lány. Nem egyszer hallottam már a szájból a leszbikus szót.Van egy lány az osztályban akivel elég furcsán viselkedik. Mindig szólítgatja, szünetekben próbál mindig vele lenni és ha a lányt a barátjával látja akkor gyakran rájuk néz. Utána pedig néha mintha kissé ideges lenne, bár ez nem mindig fordul elő. Van hogy első óra előtt csak néz ki az ablakon, nem szól semmit és várja. Szokta is mondani, hogy hol van már...? Emellett még a lány barátjával közösen vannak programjaik. Nektek mi a véleményetek?
2009. máj. 5. 12:43
 1/4 anonim ***** válasza:
36%
Véleményem szerint ez elég egyértelmű hogy leszbikus vagy bi. De az sem kizárható hogy a csaj pasija kell neki, és igy a közös programokkal akar a faszi közelébe férkőzni. Na hát ez elég fura volt xD Nem tudom 100%-ra eldönteni hogy bi,leszbi, vagy heteró de inkább a maradjunk a bi-nél.
2009. máj. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%

Csak nem be akartál próbálkozni nála, hogy ennyire érdekel? Ha meg nem, akkor meg nem tök mindegy? :)

Amúgy meg az alapján, amit leírtál ugyanakkora valószínűséggel lehet leszbi, mint hetero.

2009. máj. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
83%
szerintem nem leszbi..csak irigy a baratnője pasijára,azért néyi őket úgy...talán a legjobb barátnője és ugz éerzi hogz a pasija elveszi idővel teljesen tőle..a mai vilagba azért ha valakinek nem volt meg pasija nem kell azt gondolni róla rögtön h leszbi..:)
2009. máj. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én is 18/l vok,nekem sem volt pasim,én sem csókolóztam még,én is szoktam nézni a bnőim felé,mikor a barátjukkal vannak,mégsem vagyok leszbikus.
2009. máj. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!