Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk jártatok már olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk jártatok már olyan lánnyal, akinek szilikon melle volt?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem, mert egyik haverom mesélte, hogy egy ismerőse járt olyan lánnyal és eléggé kiábrándító.Érdekelne a tapasztalatotok.
2009. máj. 5. 16:39
 1/6 anonim ***** válasza:
44%
Nem, nem is szeretnék és ezért hülyeség volt Témát nyitni
2009. máj. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lány vagyok és a tesómnak az van. Eggyáltalán nem látszik és nem is érezhető az implantátum. Ez attól is függ gondolom hogy milyen volt az alap mell meg hogy mekkora és hogy milyen orvos csinálta.
2009. máj. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%
Miért ne? Ugyanolyan nő mint más, ez ugyanolyan minthogy járnál olyan lánnyal akinek fogszabályzója? Lehet attól még értékes ember, meg egyáltalán nem biztos hogy mellnagyobbítás miatt csináltatta. Mert ha valakinek mondjuk mellrák miatt a teljes bal vagy jobb oldali emlőállományát el kéne távolítatni, akkor a hiányt szilikonnal pótolják.
2009. máj. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

"Nem, nem is szeretnék és ezért hülyeség volt Témát nyitni"


Attól hogy téged nem érdekel attól még mást lehet hogy igen. Ne légy önző, nem miattad üzemeltetik ezt az oldalt...

2009. máj. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

az én párom is egy olyan lánnyal jár.

baleset miatt kellett nekm aze gyik emllembe,semmi enm látszik,és enm is érzi,és most már 10 év után én is megszoktam.

2009. máj. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
bocs a hibákért,de nagyon sietek.
2009. máj. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!