Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az első beszélgetés mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első beszélgetés mennyire volt komoly és milyen volt a második?

Figyelt kérdés
Beszéltem egy lánnyal (aki tetszik) MSN-en, nem volt komoly csak egy kis 10 perces a suliról! Nektek hogy sikerült az első? És mien volt a második?
2009. máj. 5. 21:56
 1/7 anonim ***** válasza:
én nekem sikerült egy 3 és fél órás beszélgetéssel kezdeni a barátnőmmel msnen.sokszor megnevettettem a beszélgetés során és a mai napig is képes vagyok rá. a túl komoly beszélgetések elrontják a hangulatot :D baromkodj egy kicsit ;)
2009. máj. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

az első már megvolt :D

(látásból ismerjük egymást)

2009. máj. 5. 22:00
 3/7 anonim ***** válasza:
a második nekem is rövid volt, sajnos beszélgetni se nagyon tudtunk... első vok
2009. máj. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia...!

Hát ez változó:) csaj függő vagy pasi! Én első beszélgetésem 1 csajal(pasi vok)!Fel vett msn-re mivel be jövök neki VIpen. A beszéd stílusomból rá következtet h nem csak a külsőm jó ha jó. És álompasinak hív azóta meg ilyenek:) De van aki máshogy reagál... ember függő!

2009. máj. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hááááát. Az első beszélgetést megelőzte vagy 26 ímél 3 nap alatt (oda-vissza, köztük volt 2 soros is), és egy pár képkommentálás, aztán

első msnezés (péntek): 4 óra (este 18:00-tól 22:00-ig kb)

másodszor (szombat): 6 óra (20:30-tól 02:30-ig kb)

harmadszor (vasárnap): 5 óra (este 20:00-tól kb 01:00-ig)

Azt kell mondanom, hogy az első pár beszélgetés sokkalta komolyabb volt, mint amilyenek a mostaniak, bár az igaz, h nekem is több időm volt, meg kevesebb feladatom. Ennek már fél éve lassan. :) (23/L)

2009. máj. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem az első az 22perc volt, de akkor azt mondta, hogy mennie kell, de holnap délután legyek fenn.:) és még majd beszélünk.:D És akkor volt a második beszélgetés, délután. Azon nyíltabbak voltunk egymás felé, és sokkal jobban oldódottak.:D Pontosan 1 órát beszéltünk.:) A második beszélgetésen már szívecskét is küldött.-> pl.: köszi(L) meg nincsmit(L):D meg ilyesmi.

A 3. beszélgetés 1óra 21perc volt:D és sosem volt kínos csend, mindig volt téma.:) Csak 2 olyan ember kell hozzá, akik már jártasak az msn-ben.:)

2009. máj. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm, még várom a válaszokat! :)
2009. máj. 6. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!