Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezhet, hogy valaki annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet, hogy valaki annyira rosszfiú legyen külsőre, hogy csak szexuálisan vonzza a lányokat, de komolyat ne akarjanak tőle?

Figyelt kérdés
2011. nov. 1. 21:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Akkor válaszold meg azt a kérdést, hogy Te ezeket a lányokat miért csak megdugnád, barátnőnek miért nem kellenének? A nőknek is tudnak így működni, van olyan hogy valaki megmozgat szexuálisan, de mint pár nem kéne, hogy miért? Ezer oka lehet... kérdezd meg tőlük, ők ismernek is...
2011. nov. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Stathem ku*va nagy király légy büszke!
2011. nov. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

ahogy leírtad magad én szívesen járnék veled :)


Amúgy nézz szét, és keress olyan lányokat akik annyira nem kihívóak, de azért bejönnek. Akiken látszik, hogy nem csak egy alkalomra kellenél nekik.

2011. nov. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Hmm... az én párom is pont ilyen rosszfiús külsőre és mellette még tökös is, akad humorérzéke is, kedves is. Én erre bukom, márpedig ha erre bukom, miért ne adnám meg magamnak azt az örömet, hogy a magaménak érezhessem? :) Imádom a lelkét, mert imádom, a teste meg olyan, hogy ránézek és szétcsúszok. Életemben nem volt még olyan jó a szexuális életem bárkivel is, mint vele, mert tényleg olyan mértékben meg tudom kívánni a testét, hogy az hihetetlen. Mármint egy kapcsolatban a szex nyilván nem csak a testi örömökről kell hogy szóljon, de jó érzés, ha néha a lelki vágyakat kicsit feltudjuk rúgni, oda a romantikázás és "adj neki", mert annyira rá vagyok kattanva a testére is. :)


Szóval szerintem ez egyáltalán nem függ össze, bár én egy normálisnak mondható lánynak érzem magamat, nem valami egy éjszakás akárkinek, így alapból nem fekszek össze valakivel, aki amúgy nem is szimpi csak testileg jön be. Elképzelhető, hogy azzal rontod el, hogy rögtön a testiséggel nyitsz. Mármint lehetsz szexuálisan vonzó egy lány számára, ez ellen sokat nem tehetsz, de ne hagyd hogy ennyibe maradjon a téma egy olyan lánnyal, aki szimpatikus neked, erőltess más témákat, ne feküdj le vele, amíg biztos nem vagy abban, hogy komolyabb lesz belőle, stb.

2011. nov. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ja, teszem hozzá arról nem is beszélve, hogy lehet a megjelenésed miatt kis rémületet keltesz a komoly kapcsolatra vágyó lányok körében, mert úgy nézel ki/úgy viselkedsz, mint aki bárkit megkap és meg is akar kapni. Ez nekem is olykor elgondolkodtató, hogy van e értelme leállnom ilyen srác mellett, amikor csak bántani fog.

Lehet hogy nem így van, de erről neked kell meggyőzni az értelmesebbjét. :)

2011. nov. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!