Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek a barátomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a barátomnak névnapjára?

Figyelt kérdés
9 hónapja vagyunk együtt és 18 éves. rendszeresen gyúr.az a baj h semmi ötletem nincs h mit vehetnék neki..:Sgondoltam arra h sütök neki valami sütit de azt nem eszik mert h edz.esetleg h egy ebédet csinálnék neki meg vmi ajándék?:) légyszi segítsetek!
2011. nov. 2. 11:28
 1/6 anonim ***** válasza:

ne haragudj, de milyen kapcsolat az, ahol 9 hónapja együtt vagytok, te mégse tudsz kitalálni valami személyeset... te tudod, hogy őt mi érdekli és mit szeret... de egy képeslap 3 szép sorral, amit csak ő ért vagy bármi hasonló kreatív kis kézzel csinált személyes dolog megteszi.

én személy szerint nem szeretem az olyan ajándékokat, amiket azért kapok, mert valamit illik kapni, de nincs fantáziája az ajándékozónak

2011. nov. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de igazából tudom h mit vennék neki csak nem vagyok iztos benne h az lenne a jó ajándék. és ige is nagyon jó párkapcsolatban élünk, ezért fontos h örüljön az ajándéknak. mondjuk akármit ennék örülne neki de én mégis valami nagyonjót szeretnék neki:(
2011. nov. 2. 12:28
 3/6 anonim ***** válasza:

értem... figyelj! ha az ajándékból lejön az, hogy szeretettel készült, akkor tényleg bármi lehet!

ez csak egy névnap mégis... én egyszer egy hosszú levelet kaptam a volt barátnőmtől és az egyik legkedvesebb emlékem a mai napig

2011. nov. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
óó köszönöm ezt az ötletet:) akkor majd azt is kap vmilyen ajándék mellé:)
2011. nov. 2. 21:45
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha 9 hónapja ismered, és nem tudod minek örülne akkor a gond már nem kicsi.
2011. nov. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

hat hallod elegge zalalo a.neved:Dazert irtam ki h

atha vkinek vanmi elmenye h o minek orult..de vegulis persze arra van a gyakorikerdesek h offoljuk egymast!:)

2011. nov. 21. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!