Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők ti meg engednétek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülők ti meg engednétek, hogy a lányotoknál aludjon a barátja? (7 hónapja vannak együtt, a lányom 16 éves a barátja meg 18, nagyon jól ki jönnek egymással, meg mi is vele, ugyan ez a fiú szüleivel a lányommal nagyon rendesek!

Figyelt kérdés
2011. nov. 3. 00:06
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
100%

Engem anyukám 15 évesen engedett először fiúnál aludni, mikor 4 hónapja voltunk együtt. Mégis vártunk még a szexszel még fél évet...

Ahogy írta már más is, ha le akarnak feküdni egymással, akkor akármikor megtehetik, nem kell ahhoz éjszakának lenni. Úgyis érzik, hogy mikor van itt az ideje..

2011. nov. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
100%

Én is 16 voltam, mikor összejöttem a barátommal, Ő pedig 18. Mi 9 hónapja voltunk együtt, mikor először nálunk aludhatott a barátom, de mivel a húgommal közös szobám van, így nem alhattunk együtt... Én kiosontam mellé éjjel, de csak pár órára, mivel a hallban aludt, ahol mindenki átjár...

Aztán 1 éve voltunk együtt, mikor szilveszteri buliba mentünk, és akkor is nála aludhattam, de nem úgy, hogy külön megkérdeztem, hanem egyértelmű volt, hogy nem megyek haza a buliból... Akkor feküdtem le vele. De később sem soha azért szerettem volna Vele aludni, mert szexelni akartunk, hanem mert annyira jó dolog a karjaiban elaludni. És igazából már 20 éves múltam, 4 éve vagyunk együtt, és még mindig nem alhatok nála bármikor... Kb 3 havonta egyszer engedik meg, hogy ott aludjak nála, de akkor is egy csomó veszekedés árán, hogy mégis miért akarok ott aludni.

Ezt túlzásnak tartom, egyrészt a 20 évem miatt, másrészt az eltöltött 4 évünk miatt.

Szerintem ha látod a fiatalokon, hogy tényleg odavannak egymásért, ha megbízol a srácban és a lányodban is, ha úgy látod, lehet jövője a kapcsolatuknak, akkor nyugodtan engedd meg. Engem már teljesen tönkretesz lelkileg, hogy a szüleim mennyi mindent nem engednek meg, és csak annak köszönhetem, hogy a barátom velem maradt, hogy annyira szeret... De a lányod korában folyamatosan rettegtem, hogy mikor hagy el amiatt, hogy a szüleim mennyi minden nem engednek meg nekem, és teljesen ki voltam készülve ettől.

20/L

2011. nov. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
37%
sztem beszélj a lányoddal,hogy a szex még korai,és csak úgy engeded ha az nem lesz
2011. nov. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:

Igen. Anyu nekünk 5 hónap után engedte, a srác 19 én 16(najó és fél) voltam. Nagyon jól kijöttünk... aztán az egyetem mindent elrontott...

Ha tiltjátok, megtalálják a módot rá. Ha nem tiltod, van esély rá, hogy ha baj van, hozzád fordul, nem csinál hülyeséget.

2011. nov. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
100%
az én anyukám már 2 hónap után engedte hogy együtt aludjak a barátommal, pedig nem az a hú de engedékeny szülő. de látta, hogy nagyon nagyon szeretjük egymást, meg is bízott bennem. és nem is szexeltünk az első 3 együttalvásnál. én és a barátom, már 2 éve együtt vagyunk, most 18 évesek vagyunk :) semmi gond nincs az együttalvásnál, ha az a két ember szereti egymást
2011. nov. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
13%

Jo eg!! ti hol eltek? Ha a kerdezo egy anyuka, akkor igazan szegyenlheti magat, hogy ilyet meg meg is mer kerdezni tobb vadidegentol!!! Anya vagy, a te lanyod, nemtudsz donteni? Beszel meg a paroddal! De gondoljal mar bele: 7 honap, az semmi, 16 eves lanyod van, ha baszhatneka van akkor csinalja ahol eppen akarja, de te meg szabadutat is adsz neki? gyerekek meg, akarmikor teherbe eshet a lanyod, gondolkozz picit!

De a te lanyod, te szulted, lasd el az unokadat is, ha ennyire kedved van hozza.


Egy anyuka, akinek 17 eves lanya van, es akinek a lanya 1 eve jar a baratjaval, es aki nemengedi meg, hogy egyuttaludjanak!!

2011. nov. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
92%
Engedd meg különben azt fogja hazudni, hogy a barátnőjénél alszik és inkább a lányod alszik ott a fiúnál.
2011. nov. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
95%

21:52-es

ez az!!!


"16 eves lanyod van, ha baszhatneka van akkor csinalja ahol eppen akarja,"


csinálja csak egy kocsma wc-jében, vagy a suliban a szertárban.

és igen, basszon az a gyerek, ne szeretkezzen azzal, akit szeret!



én nem értem az iróniát, vagy ilyen beszűkült és buta vagy?


egy lányos apa

2011. nov. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
100%

21:52es

te pont az a szülő vagy, aki azt hiszi, hogy hú de jól neveli a gyerekét, de hidd el, hogy a lányodat már rég "megbaszta" a pasija, és nem mondja el neked. köszönheted annak hogy egy ekkora barom vagy

2011. nov. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
100%

#16-os, te szerencsétlen. Ezt te sem gondolhatod komolyan. Akkor át se engedd hozzá, hiszen nap közben is lehet szexelni. Sőt, a fiú se mehessen hozzátok. Csak és kizárólag közterületen találkozzanak, ahol legalább 4-5 ismeretlen vagy ismerős ember látja őket. Gondolkodj már egy kicsit... Ha szexelni akarnak, szexelni fognak. Az meg rajtad múlik, hogy hagyod, hogy ezt egy kényelmes ágyban, higiénikus körülmények között teszik meg, vagy egy erdőben, esetleg a kocsma WC-jében (persze, a te lányod oda sem jár... gondolod te). Ráadásul 17 éves. Nem azt mondom, hogy elkésne, ha nem vesztené el a szüzességét, mert nyilván nem, de azért annyira már nem is korai (felnőttként mondom, nem vagyok tini én sem). Vigyázz, nehogy túlzásba ess a nagy tiltogatással, mert egyszer csak azon kapod magad, hogy még 20 évesen is te irányítod az életét (mint pár kommenttel feljebb írta valaki...).


Kedves Kérdező, te végül mit válaszoltál a lányodnak?

2011. nov. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!