Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szarul esett! Mit tegyek? L/15

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szarul esett! Mit tegyek? L/15

Figyelt kérdés

Egy fiú a gimiben ( 16 éves) elhívott magához még több hete, előszőr igent mondtam, mert nem gondoltam hogy azonnal az ágyba vinne, aztán kijelentette hogy ő igen ezt csinálná, és én erre nemet mondtam, megsértettem nem is beszéltünk 1 hétig. Most szünet előtt újra írt nekem, hogy bocsánat hogy olyan bunkó volt és lényegretörő, és ha még egyszer szépen megkéri elmegyek-e hozzá.. igent mondtam, és írtam neki hogy ágyba nem megyek, csók tapi lehet de semmi több.... Akkor még elfogadta. De tegnap este írta, hogy ő azt a délutáni idejét amit velem tölt, tölthetné hasznosabban is. Meg neki ha nem szexelek vele, akkor orálisan is elég... És írtam neki hogy miért csinálja ezt?? Nekem tetszik, és ha szépen ezt lassabban csinálná bele is mennék, de nem azonnal. Azt írta ő ki akarja élni magát mert 18 éves kora után nem nagyon lesz lehetősége. És hogy tudja hogy ő milyen bunkó paraszt, de foglalkozok romantikusabb fiúkkal.. Írtam neki hogy igen perpillanat tetszik de meg fog biztos változni ez, hiszen láttam benne vlmi mást, hogy van egy másik arca is, de tévedtem. Írta hogy ha meggondolnám magam csak szóljak neki, és reméli nem nézem gerinctelen bunkónak.


És még én érzem magam szarul!!!!!:S Tényleg kívántam ezt a fiút, csak mivel szűz vagyok ... egy komolyabb kapcsolatban szeretném elveszíteni a szüzességem, és ő is írta hogy várjam a meg a romantikus hercegemet inkább. Csak nem értem..:// Miért nem lett volna elég csók és tapi.... És tényleg, most szinte én szenvedek hogy majd nem lehetek vele.


Mit tegyeek???:(


2011. nov. 3. 12:18
 1/9 A kérdező kommentje:
*de foglalkozzak inkább romantikus fiúkkal.
2011. nov. 3. 12:20
 2/9 anonim ***** válasza:

Koppintsd le.

Csak a puncidra kíváncsi.

2011. nov. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd őt a francba, fiatal vagy még még nagyon sok fiú van a világon! :)
2011. nov. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
hát ha elfogadtad volna akkor 1 napig jártok,mert megb@sz téged és megy a következőre
2011. nov. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ne érezd magadat rosszul, akkor éreznéd magadat rosszul, ha csak egy játékszer lennél számára. Nem kapcsolatot akar tőled, nem gyengéd érzelmeket, csak egy lyukat amit kedvére tömködhet... Az hogy emellé bevet némi lelki terrort is "okos húzás", hiszen elérte a célját még te érzed magadat rosszul és ha gyenge vagy meg fogod keresni és bele fogsz menni, mert ezzel a stílussal direkt ezt akarja kihozni belőled.

Hagyd a francba a srácot, ha engedsz neki, akkor csak még többet fog bántani és még rosszabbul fogod magadat érezni mint most így!!

2011. nov. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Te aztán tényleg egy buta lány vagy,akinek egy fikarcnyi büszkesége sincs.Képes voltál azt írni neki h tapi meg csók lehet?:D Én elhiszem h belezugtál,nah de ennyire azért ne add már olcsón magad.Jó értem én h szexbe nm mentél bele,nah de ha a többibe belementél volna attól még nm vagy jobb ember.Lényeg h szedd össze nagyon gyorsan magad,mert téged úgy kifognak használni a férfiak..Ráadásul 15 vagy:S
2011. nov. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem pippantsd le lesz neki egy jó napja aztán foglalkozz romantikusabb fiúkkal
2011. nov. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
el se kezdtem olvasni ezt a szart
2011. nov. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
mért nem baszattad meg magad?
2011. nov. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!