Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Netszerelem. Mi legyen? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netszerelem. Mi legyen? Mit tegyek/engedjek?

Figyelt kérdés

Lassan két éve ismerek egy férfit, de eddig még sose találkoztunk, de én szeretem Őt. Most fog jönni meglátogatni a városba, ahol tanulok, és itt is tölt néhány napot. Hotelben lesz és úgy tervezi, hogy én is vele leszek és együtt töltjük az éjszakát. Szeretem Őt (engem nem érdekel a külseje, csak a lelke és nem érdekel, hogy ki mit gondol). Ha engedek a vágyaimnak, az baj? vagy fogjam magam vissza és ne töltsem vele az éjszakát? Egy részem nagyon vágyik rá, a másik viszont nem. Mit tegyek? még szűz vagyok, és sok bennem a korlát, nem tudom elengedni magam, sokan mondják, hogy túl komoly vagyok. Te mit tennél?

köszönöm az ÉRTELMES válaszokat, és légyszi ne szidjatok le, már eleget kaptam.

jaj és 19/L



2011. nov. 3. 13:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én tuti nem mennék bele egy ilyen éjszakába, már csak azért sem, mert szinte nem is ismered. Mondani bármit lehet monitoron keresztül. A szüzességed egy "idegennek" adnád oda?
2011. nov. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
62%
2 évet dumáltatok és szereted szóval nem lesz belőle semmi baj:) ha gondod írj és beszélgessünk
2011. nov. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%

Hát ha 1000%-ig biztos vagy benne, hogy valóban az, akinek mondja magát, akkor menj bele. Szerintem, ha jól sül el, életed egyik legnagyobb élménye lesz.

De azért érhetnek meglepetések, erre készülj fel.

De sok szerencsét! ;)

2011. nov. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszönöm, az a helyzet ,hogy nagyon kívánom Őt,de nem tudom, hogyha engedek, akkor nem fogja-e gondolni rólam hogy lotyó vagyok, de nagggyon akarnám
2011. nov. 6. 20:49
 5/11 anonim ***** válasza:
87%

Nem gondolná azt szerintem. Mert ha az lennél, akkor már megtetted volna. Szerintem két év alatt már ez aktuális, ha tényleg akarjátok egymást. =)

Azzal meg ne törődj, hogy mások mit mondanak. Az emberek hülyék. Komolyan. ;)

2011. nov. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

sose találkoztatok, már mégis hogy kívánnád? megérzed a szagát és egyből elszáll minden vélt vonzalom. ezt nem rossz indulatbol irom, csak kicsit lesarkítottam. komolyan hogy hiheti valaki hogy neten "ismert" személy neki élőben is tuti be fog jönni?

nagyon jó esélyed van rá hogy rohadtnagyot csalódj. jobb ha felkészülsz rá hogy a valóság MINDIG más, mint amit neten megismerhetsz valakiből. MINDIG!!... az lehet hogy élőben is bejön az aki neten, de hogy nemugyanazér az biztos, neten mindenki más...

2011. nov. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Előtte ismerd meg egy kicsit, ne feküdj le azonnal vele.
2011. nov. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Na hogy sikerült a tali? Csalódás, vagy vonzalom?
2011. dec. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nem tudom, hogy meg aktualis-e a dolog, de en ket ferfit is megismertem neten, egyik sem az volt, akinek allitotta magat. Azert kettot, mert az elso csalodas utan azt mondtam, a masodik az mar okes lesz, nem hazudhat mindegyik... es hat kiderult, hogy de. Interneten keresztul azt allitod magadrol, amit csak akarsz. Remelem, semmi olyat nem tettel, amit kesobb nagyon megbanhatsz. En megbantam mind a kettot, soha tobbe nem fogok neten ismerkedni.
2012. márc. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ne menj bele semmilyen esetben se.. Nem tudhatod ,hogy mik a szándékai..
2012. júl. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!