Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Prostituált vagyok, belém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prostituált vagyok, belém szeretett egy kuncsaftom, engedjek a kísértésnek?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok, a fősuli alatt kezdtem ezt a munkát, a szóban forgó férfi azóta "udvarol" nekem és elejétől kezdve hatalmas borravalókat hagyott nálam, ezzel is jelezve, h törődik velem.

Most megkért, hogy a kedvéért hagyjam abba amit csinálok, mert szeret és azt akarja, hogy ne kelljen ezt csinálnom, költözzem hozzá...

De jó vége lesz ennek, nem lenne jobb megtartani a "függetlenségem", anyagi stb.???

El tudja felejteni mit csináltam?


2009. márc. 20. 22:45
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
88%

Azért valljuk be, hogy egy férfi és egy prostituált közötti kapcsolat meglehetősen speciális férfi-női kapcsolat. Lehet, hogy ő szerelemnek érzi, de nagy kérdés, hogy mi lenne, ha megszűnne a kuncsafti viszony. Az is elég szokatlan, hogy valaki úgy kezd, hogy a másikhoz költözik. Amúgy valamilyen szintű függetlenséget mindenképp fenn kell tartanod, hiszen kevés esély van arra, hogy egy életre szólna ez a kapcsolat.

Az megint más kérdés, hogy kapcsolatra máshogy nagyon nincs esélyed ebben a helyzetben.


De egyébként a munkát ettől függetlenül is abbahagyhatod...

2009. márc. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem beszélgess vele, találkozgassatok(a program ne szex legyen)ismerjétek egymást meg jobban.Aztán ha bejön, szerintem adhatsz neki egy esélyt, ezt a "Munkát" meg szerinte egyébként is hagyd el.Főleg ha főiskolás vagy, nem hiszem, hogy másból ne tudnál megélni, vagy nincs annyi eszed, hogy ne k*vának állj be.:S
2009. márc. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
77%

Egy próbát megér szerintem ez a férfi. A munkádhoz szerintem bármikor vissza térhetsz ha nem válik be, igy nincs veszteni valód sem. De az, hogy főiskolás vagy és van aki törődik veled, és mégis máshogy néz rád mindenki, nem egy prostira, az sokkal fontosabb. Ráadásul ugy látom a férfi elég sok pénzel rendelkezik, így ha valami más munkát választasz a jövőben akkor az efféle munkára már nem lesz szükséged. És persze, ha beleszerettek egymásba és komolyra fordul a dolog nem hiszem, hogy szóvá teszi a dolgot, mivel neki is kinos lenne pl. mások előtt.

L/15

2009. márc. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

Van pénze, igen, de nekem az nem fontos.

Nem a legfontosabb!!!


Igazából már nagyon jól ismerjük egymást, mert sokszor jött hozzám úgy,hogy csak elvitt ide-oda, nálam beszélgettünk éjjel egy üveg bor mellett, ilyenek.

Amúgy 5 éve ismerem és az elejétől más mint a többi, nekem más, vele szívesen vagyok és várom mikor jön.

Szokott telefonálni is, mikor nem jön több napig, mert nincs a városban vagy országban, a munkája miatt sokat utazgat.


És nagyon jóképű, jó a teste, szóval bejön:D

De nem merem magamnak sem bevallani, h szeretem:S


Félek ettől az egésztől!


Egyébként már nem vagyok fősulis, megvan a diplomám, csak akkor kezdetem ebbe a foglalkozásba bele, mikor a suliba...

2009. márc. 20. 23:12
 5/32 anonim ***** válasza:
72%

Én a helyedbe azonnal abba hagynám ezt a "munkát".Szerintem adj egy esélyt ennek a kapcsolatnak.

Diplomád is van, akkor biztos valahogy el tudsz helyezkedni azon a területen, ahol tanultál!

2009. márc. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
70%
És milyen diplomád van?Tényleg lehet jobb lenne ha nem kellene ezt a munkát űznöd már,talán egy munkát de inkább mellékállást tudok neked adni,ahol szintén emberekkel kell foglalkozni,semmi erotika,ez pénzügy lenne,csak jól megjelenés,tanulékonyság,kommunikáció kell.Szerintem adj neki egy esélyt,főleg,hogy látom,hogy szereted.
2009. márc. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

Hát, igazad lehet!


De ő értelmiségi körökben mozog, valahogy nehéz elhinnem, h közöm lehet hozzá másképp is mint a fizetett csaja...


És sokszor csalódtam már az életemben, nem szeretnék benne (is).

Szeretem, de nem merek sz érzéseimnek engedni!!!

2009. márc. 20. 23:32
 8/32 A kérdező kommentje:

Logisztikus vagyok.


Utolsó válaszoló! Munkát ajánlanál?:D

2009. márc. 20. 23:34
 9/32 anonim ***** válasza:
70%

Diplomád van, te is mozoghatnál értelmiségi körökben!

Ha egy tanácsot megfogadsz:azonnal hagyd ott ezt a munkát,ha a pasival találkozol mondd el neki, hogy felhagytál ezzel az élettel,szeretnél rendes munkát kapni,meg persze őt is!:)

2009. márc. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

ha ez nekem ilyen könnyen menne...:D

De kedves vagy!


Egész fiatal korom óta csak magamra számíthatok, magamra vagyok utalva. És anyagilag is megérte ez a "munka"...

Nehezen tudom elképzelni, hogy más nyújtson nekem biztonságot, bármely értelemben.

Szóval sok a problémám, igaz?


Azt hiszem a legnagyobb bajom, hogy túl bizalmatlan lettem az évek alatt!

2009. márc. 20. 23:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!