Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebből mi igaz? "A szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből mi igaz? "A szerelmes nő nem lép félre"

Figyelt kérdés
Akár kit kérdezek mindenki azt mondja,h baromság, mert a nők is ugyan úgy félrelépnek, csak ők jobban titkolják.
2011. nov. 3. 16:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Utolsó hülyeséget ír. Most gondold el alig van olyan nő, aki csak úgy lefekszik valakivel, és hány férfi csinálja ugyanezt mindenféle érzelem nélkül. A legtöbb nőnek a szexhez kell az érzelem. Ez a párkapcsolatokra is jellemző, sokkal inkább az érzelmekre alapoznak.
2011. nov. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Szerintem lehet bármennyire jó egy párkapcsolat, de van az a srác, aki ha elkezdi a lánynak csapni a szelet, az meg fog inogni rendesen... :D
2011. nov. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Hülyeség, nekem aztán bárki udvarolhat, én akkor is maradok párom mellett.
2011. nov. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A nők is csinálják érzelem nélkül.Persze abban igazad van,hogy van különbség,mert amíg a legtöbb pasi képes LENNE ágyba bújni valakivel 1 ital után(és van is néhány ilyen nő,akivel megtehetik)addig nők nagy részének egy szimpla szexkapcsolathoz is több kell,mint az,hogy az adott férfi jól nézzen ki.Fontos itt is egyfajta"minimális" bizalom,szimpátia,pozitív kisugárzás.Nyilván ez érthető női oldalról,mivel a gyengébb nemről van szó,a bizalom alap.De ez még nem jelent érzelmi kötődést,de egy picit több a külsőségektől.
2011. nov. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!