Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy pasi szerelmes, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi szerelmes, nem lép félre?

Figyelt kérdés
2011. jún. 2. 22:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Jó esetben nem. De van, akit nem a feje vezérel, és náluk mindegy, hogy szerelmesek-e. 29N
2011. jún. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Panda Péter ***** válasza:
100%
ez szerintem gerinc kérdése. egy gerinctelen pasi (vagy lány) simán félreléphet attól, hogy szerelmes. maximum után megy majd a sajnálkozás meg a bújás.
2011. jún. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
ha jó a szex akkor minek lépne félre? legalábbis én így vagyok
2011. jún. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Most vagy szeretek valakit, vagy nem. Ha szeretek valakit, akkor nem csalom meg, nem árulom el. Ez alól egyetlen kivételt tudok elképzelni, hosszú házasságokban néha előfordulhat, hogy a férfi tényleg szereti a nőt, de megcsalja, mert változatosságra vágyik.
2011. jún. 3. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 B.angel ***** válasza:
100%
Jó esetben, nem csalja meg a párját a másik, ha szereti. Úgyhogy az én véleményem ez: A kérdés helytelen, mégpedig azért, mert az, hogy szeretet és az hogy megcsalás, üti egymást. Nem létezhetnek egy mondatban! Mert ilyen nincs. Ha mégis, akkor nem tudom... Tudatlan vagyok, vagy túlon túl álmodozó. Csak én képzelem azt, hogy ha valakit szeretek, akkor rá se bírok úgy nézni másra? Ez lenne a normális, nem? Elnézést a kifakadásomért, de a megcsalás az nálam nagyon kimeríti a BŰN fogalmát.
2011. jún. 3. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Sosem tudnám megcsalni, és nem csak azért, mert akkor szakítanánk, hanem mert tudnám, hogy egy ilyen hülyeséggel tönkretettem mindkettőnk boldogságát - az önző ember, aki szerint a "szakítással meg van oldva" ilyenkor.


21f

2011. jún. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Akkor sem lépek félre, ha megromlik a kapcsolatom.

Ha szerelmes vagyok, eszembe sem jut!

24F

2011. jún. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 HeriHery ***** válasza:
100%
Egy dolgot tudnod kell ha tényleg szerelmes akkor csak a párja érdekli, csak Ő számít és nem kacsingat félre. Ha mégis akkor valami hiányzik neki a szexben.
2011. jún. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm, örülök a sok pozitív kommentnek.:)
2011. jún. 3. 14:34
 10/22 anonim ***** válasza:
Nálunk jó volt szex mégis megcsalt.Na erre varrjá gombot?
2011. júl. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!