Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek ha a barátotoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha a barátotoknak/nőtöknek elkellene utaznia külföldre fél évre?

Figyelt kérdés

Úgy hogy nem is találkoztok addig.Én azt mondtam a barátomnak hogy szakítanék mert mégiscsak fiatal vagyok és akármennyire is szeretem fél év az sok , főleg ennyi idősen. És erre ő tökre kiakadt hgy akkor én nemis szeretm őt igazán stb -.- dehát mégiscsak fél év :/

17/L


2009. máj. 6. 18:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát szerintem igaza van ha tényleg szereted akk egy fél év miatt nem hagynád ott szerintem neki van igaza.
2009. máj. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

De úgy hogy nem látod közbe meg semmi ???

hát nemtom lehet bírnék kb 2 hónapot de félévet sztem nem ... max ha huszonfölül lennék és annyira komoly lenne ..

2009. máj. 6. 18:19
 3/7 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok.Ha igazan szeretitek egymást akk varj.Ha tényleg szereted Őt akk varsz...
2009. máj. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Persze,elvileg ha igazán szereted,vársz rá annyit.

De maradéktalanul meg is bíztok egymásban?Én nem bíztam kellőképpen a páromban,mikor így elment 7 hónapra,és szét is mentünk,mert közben én megtaláltam az igazit,és érdekes módon pár nappal a bejelentésem után az iwiwen találtam róla olyan képeket,amin egy csajt markolászik,és valószínűleg nem akkor ismerkedtek össze...Nos,a lényeg a bizalom,és szerintem a hűség csak annak az eredménye,vagy következménye.

Ja,és nem mellékesen,eléggé depressziós voltam azalatt a 4 hónap alatt,amíg várakoztam rá,s ha nem találkoztam volna a másik sráccal,aki szerintem az igazi,nem is tudom,szerintem beleőrültem volna a magányba.

2009. máj. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nézd, szerintem a legrohadtabb dolog azt mondani valakinek, hogy várjon, és majd visszajövök. De ha igazán szereted, nem fogsz tudni másra ránézni se. Oké, lehet, hogy egyszer történik valami, de ha igazán szereted a párodat, nagyon meg fogod bánni.


Legalábbis velem most valami hasonló van.

2009. máj. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kicsit közhely, de ennek belülről kell jönnie. Ha vagytok annyira fontosak egymásnak, akkor távkapcsban is ápoljátok a szerelmet. Persze várni elég nehéz, van, hogy össze kell szorítani az ember fogát közben, sőt a rizikó is megvan, hogy te vagy ő közben találtok valaki mást. De ha a belsőtök nem ezt diktálja, akkor fölösleges egy jó kapcsolatot szétszakítani.


Velem is volt már ilyen, csak egy évre. Szerettem, megvártam hűségesen, aztán amikor hazajött, akkor jött rá, hogy mégsem velem akarja tovább. De akkor se bántam meg, mert addig is csak őt szerettem.


Egy haverom meg elment Kínába a barátnőjéhez, csak a csaj nem szólt, hogy neki már van más pasija, haverom meg ott szembesült a ténnyel. Na ez a szopacs. De legalább kirándult egy jót. Szóval csak optimistán! :)

2009. máj. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Bocsi,de nem értem miért szakítanál vele ezért,ha szereted.

Annak idején mi is így jártunk.2hónapja voltunk együtt,akkor még 17-18 évesek voltunk,és kiment a barátom egy évre Dániába.Nagyon nehéz volt,de mindennap beszéltünk 2órákat,és szerencsére megmaradt a kapcsolatunk,sőt meg is erősödött!Persze rossz,hogy az elején nem lehettünk sokat együtt,de azóta,4 éve is együtt vagyunk,szóval már kezdjük bepótolni:)

2009. máj. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!