Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit éreztek, amikor elmente...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit éreztek, amikor elmentek egy forgalmas helyre, próbáltok szemezni lányokkal, de egyszerűen félrenéznek?

Figyelt kérdés
Mindig ez van, elmegyek valahová, pl tegnap az Aréna plázába, kb 3órát töltöttem ott, de az eladó lányokon kívül egy sem nézett a szemembe. Pedig ültek a padon, rájuknéztem, észrevették, aztán néztek is félre. Ugyanez volt akkor, amikor pl szembe jött egy csaj. A szemébe néztem, ő azonnal elnézett. Annyira idegesítő az ilyesmi, ilyenkor annyira destruktív gondolataim vannak, hogy az hihetetlen.
2011. nov. 3. 20:01
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
De jogosnak is érzed ezeket a gondolatokat vagy ez csak úgy jön? Megérezhetik a lányok ezt, legalábbis én elég érzékeny vagyok a másik állapotára és ha látom, hogy nincs jó hangulatban, akkor kerülöm, nem jó érzés, ha belém kötnek.
2011. nov. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

ma 23:12

Hát jogosnak nem érzem... szóval soha nem tudnék odamenni egy lányhoz random, leordítani ilyesmi..


Azt érzem jogtalannak, hogy van valami, amin nem tudok változtatni. 19 éves vagyok, a koromhoz képest már dolgozok, és eléggé elismert is vagyok abban, amit csinálok, emberek fizetnek, hogy tanítsam őket, és mindezt önerőmből értem el. de a kinézetemen csak annyit tudok változtatni, hogy ízléses vagyok, meg kigyúrtam magam.

2011. nov. 3. 23:26
 23/25 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem a külsőd és az életed a baj. Ha ideges leszel az első 3 lány után mondjuk, akkor a következők mind le fogják tudni olvasni az arcodról a dühödet, ez elég ijesztő tud lenni. Én mindenkire visszamosolygok, aki kedvesen néz, teljesen mindegy, hogy tetszik-e vagy sem, nem ezen múlik. Ha végigszemezel egy plázányi lányt, egyszerűen elképzelhetetlen, hogy egyetlen egy sem akad, aki visszanézne. Ehhez nagyon rondának kellene lenned, de gyanítom, hogy akkor is megnéznének.

Próbálj mosolyogni a szemezés mellé.

2011. nov. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
nekem csak az a gyanúm, hogy kancsal vagy
2012. márc. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Vagy rosszul szemezel. Látják rajtad, ha azért csinálod, mert önbizalmat akarsz belőlük meríteni.


A pláza amúgy sem egy ideális hely erre, ott túl sok ember van, túl sokan próbálnak szemkontaktot felvenni nőkkel. Akiknek meg párjuk van, azokon meg ne csodálkozz.

2012. márc. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!