Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti járnátok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti járnátok olyan fiúval aki impotens?

Figyelt kérdés
Ha ez számít feláll, csak nem jön sperma ..
2011. nov. 4. 18:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
hikomattvagy..:D
2011. nov. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fel kellene keresned egy orvost, vele megbeszélni a problémát. Lehet szervi, vagy pszichés oka a problémádnak.
2011. nov. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy?

Mióta van ez a problémád?

Szerintem ez nem impotencia. Tudtommal az impotens embereknek nincs erekciója.

Szóval orvos. Ez urológia hatáskör.

Egyébként orgazmusod van? Szóval valami húdejó érzés van a végén és csak sperma nem távozik, vagy a dolog ott abbamarad, ahol elkezdődött,tehát csak feláll?

2011. nov. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
13 éves vagyok. Próbáltam már az önkielégítést(hogyha erre gondolsz) és semmilyen jót nem éreztem, ezért nem is szoktam csinálni. sőt, rá egy 15-20 percre nem hogy jó érzés, hanem fáj :( Felállni felál csak nem történik semmi
2011. nov. 4. 18:15
 5/15 anonim ***** válasza:

Wááá :D Én azt hittem már felnőtt vagy :D



Nyugodj meg nem vagy impotens, ez természetes a te korodban.

2011. nov. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Majd megjön a sperma, nyugi. :) Ha netalán 18 éves korodig sem jön semmi, akkor keress fel egy orvost. Ez még nem impotencia.
2011. nov. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Egyébként ha tényleg impotens lenne valaki, akkor olyan lány lenne vele szívesen együtt, aki nem akar gyereket.
2011. nov. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
simán. 20L
2011. nov. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
44%

13 évesen nekem sem volt. Most 14 vagyok és már van. Nem is kevés. :D Ne izgulj, türelem ;)


14/F

2011. nov. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
69%

Súlyos tévedésekben vagy kisfiam.

Az impotencia jelentése az, hogy valaki képtelen a szexuális aktusra, nem áll fel neki!!!


És annak a hülyegyereknek üzenem, aki szerint olyan nő járna impotens emberrel, aki nem akar gyereket, hogy az a nő is szeret szexuálisan kielégülni, aki nem akar gyereket, azonban ez egy impotens férfival lehetetlen.

2011. nov. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!