Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem lehet csajozni mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet csajozni mert annyira elutasítóak a nők és válogatósak?

Figyelt kérdés
Bárhol bárki odamegy hozzájuk elutasítják, bármit is mond, nem értem, akkor hogyan lesznek így párok?
2011. nov. 5. 15:50
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
100%
Talán mert van párjuk, vagy nem jössz be neki, vagy mert éppen nem akar semmit... Én hozzám is sokan odajönnek, és persze elküldöm őket, mert van párom. Ennyi.
2011. nov. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
63%
Talán bűn ha valaki nem akar ismerkedni? Mintha kötelessége lenne a nőknek megcskólni a férfiak kezét csak mert odamennek hozzá...
2011. nov. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 A kérdező kommentje:
Nem bűn, de az gáz, hogy több ezer nő után kell futkosni mire egy a barátnője lesz az embernek, nektek csajok meg semmit nem kell tennetek mert hozzátok mennek sokan, hozzánk senki.Azt meg nem tudhatom, hogy ki akar ismerkedni és ki nem, ha meg elutasít nem tudhatom miért, ha azt is mondja, hogy van pasija gondolhatom azt, hogy hazudott hogy lekoptasson, a nőket nem lehet megérteni.
2011. nov. 5. 16:09
 4/48 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy, ahogy te sem mész oda bármelyik nőhöz, a nőnek sem jó akármelyik pasi, aki kezdeményez nála.
2011. nov. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:

És akkor most mégis mit vársz tőlük?

Bebizonyítani nem sokkal tudja, hogy igazad mond amikor "lekoptat", akkor meg? Ilyen formán a férfiakat sem lehet megérteni mert senki semj gondolatolvasó!

2011. nov. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy nőnek bejössz, azt látod. ha nem látod a jeleket, akkor fújj takarodót. Ilyen egyszerű.
2011. nov. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
75%
Több ezer nő után csak akkor kell futkosni, ha csúnya vagy. Egy jóképű srácnak 1-2 próbálkozásból sikerül, még akkor is, ha a lány foglalt.
2011. nov. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 A kérdező kommentje:

Hogy mit várok tőlük? Hát nem azt, hogy utasítsanak el, ennyien nem lehetnek foglaltak, midnenhonnan hallani, hogy mennyi magányos nő van.HOL?

Számomra elfogadhatatlan, hogy egy férfi nem tud barátnőt szerezni 2011-ben ha akar, nem lehet, odamész és akkor egyből: nem, van pasim, ez mi?


Igen én sem midnenkihez megyek oda, DE akihez nem az nem tudhatja miért nem, ergó nem éri elutasítás, nem fogja magát rossz csajnak érezni mert én nem megyek oda hozzá, gondolhatja, hogy azért nem mert van barátnőm, nem merek, stb.Engem viszont midnenképpen eluatasítanak, és akkor rossz pasinak érzem magam, kiderül, hoyg egy csődtömeg vagyok, megalázó, rossz kedvem lesz, lerombolja az önbecsülésem, az önbizalmam, ezért utálok is kezdeményezni, nem hiszek már a sikerben annyiszor utasítottak el és egy szörnynek gondolom magam az elutasítások miatt.

2011. nov. 5. 16:23
 9/48 anonim ***** válasza:
100%
Tudod a nők is emberek, nem csak tárgyai a barátnő keresésednek. Nem kötelességük a te önbizalmadat erősítgetni. Mégis mit tegyen, hazudja azt hogy igen mert te azt akarod? Ha elküldenek akkor azért van mert azt akarják, mindegy hogy milyen indokkal. Talán nem az utcán kellene letámadni embereket! Vagy nem is tudom mit csinálsz de szerintem az a természetes, hogy az isemeretségi körödből próbálkozol először, barátok között, barátok barátai, közös hobbiknál vagy bárhol ahol kicsit ismeritek egymást. Nem vadidegenekkel. Általam esetben nem túl sok elutasítással találkoztam. Vagy pedig tényleg valami nagyon nagy baj van veled, kinézetileg vagy jellemileg. Pl hogy uralkodni akarsz a lányokon ahogy az írásodból is látszik, hát mit képzelnek, csináljanak úgy hogy neked jól legyen. Na persze...
2011. nov. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 A kérdező kommentje:

ma 16:18

És még is honnan látom?A szemembe néz?Mosolyog?Honnan tudhatom, hogy nekem szól?Lehet hogy csak nézi mit néz ez a hülye gyerek, vagy mosolyog mert pusztán jókedve van, mind kétértelmű jelek, pl ha kacsintana sokkal egyszerűbb lenne, olyan bonyolult vagytok ti nők, miért nem lehet megmondani?Egyszerűbb lenne, vagy csak nem féltek az elutasítástól?:D

2011. nov. 5. 16:34
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!