Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem lehet csajozni mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet csajozni mert annyira elutasítóak a nők és válogatósak?

Figyelt kérdés
Bárhol bárki odamegy hozzájuk elutasítják, bármit is mond, nem értem, akkor hogyan lesznek így párok?
2011. nov. 5. 15:50
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
100%
Az adott személynél én is meg tudom fogalmazni, csak éppen ez nem fog működni a következőre. Nem tudod, hogy a nők agyilag hogy működnek, lehet hogy férfi aggyal sem tudnád megfejteni ezt a működést akkor sem, ha belelátnál. Én is azt gondolom, hogy van erre pontos magyarázat, de ezt így benne élve nem lehet visszafejteni.
2011. nov. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
90%
Csodálkozol hogy nincs barátnőd? Egyre jobban kimutatod milyen borzalmas a személyiséged. Senki sem akar egy ilyen hisztis, nők lenéző alakot...
2011. nov. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, hagyd, értelmetlen...
2011. nov. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 A kérdező kommentje:

74% törölni fogják a válaszod, ne provokálj!

Szerencsétlen....


81%osnak meg miért ne tudnám megfejteni, a nők nem felsőbbrendű lények, legyen domináns és alfahím a pasi, és jó legyen az életbenmaradási készsége, ez kelt vonzalmat a nőkben.

2011. nov. 5. 20:04
 35/48 anonim ***** válasza:
100%

Hurrá! Egy újabb hímsoviniszta, aki nem tudja miért nincs barátnője... Van egy nagyon találó mondás neked:

,,Nem minden nő megy a vagyonodra. Sokan értékeljük többre a személyiségedet és a szerelmedet. Viszont ha nem vagy elég férfias és emellett még hülye is,akkor csak a pénzedben bízhatsz..."

Nem vagy elég férfias és hülye vagy! Bocs az őszinteségemért, de nincs nő akinek bejön ez a kombó. Utálatosan viselkedsz. Egy férfi nem hisztizik a gyakorikérdések.hu-n, nem sír, hanem megoldja a problémát, nem minősíti le a nőket, és nem ugatja le hisztizve azokat akik értelmes tanácsokat adnak, hanem elgondolkodik rajta.

Szedd már össze magad ember!

2011. nov. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
100%
Nem erről beszélek, nem felsőbbrendű valami, amit nem lehet nyílt logikával levezetni. Kevés az agy önmaga megfejtésére. Te felfedezted magadban a direkt kapcsolatot a külső és a vonzódás közt, a nőknél ez nem lineáris. Nem próbálkozom tovább elmagyarázni, azért mert máshogy akarsz valamit gondolni, szerencsére még minden marad ugyanolyan, legfeljebb neked nem lesz barátnőd.
2011. nov. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 A kérdező kommentje:

Nem tudom megoldani fogd már fel!

Honnan veszed hogy élőben is iylen vagyok, pszichológusra nincs pénzem, nekem is jogom van a problémáim kibeszélni, ez nem hiszti, most fojtsam magamba vagy mi?

Ezt érzem és kész!

Te vagy feminista mert engem nem is ismersz és megítélsz!Ez mi?!

Azt mondod férfiatlan vagyok holott nem is beszéltünk még, nem ismersz engem!

Elmegyek bárhová, odamegyek egy nekem tetsző nőhöz normálsian udvariasan, erre elutasít pustán a külsőm miatt, és nem egy, hanem több száz egymás után akkor miért legyek oylan nőszerető jókedvű ember?Ha kedvesebbek lennétek velem én sem lennék gyűlölködő!

2011. nov. 5. 20:16
 38/48 anonim ***** válasza:
100%

"Azt mondod férfiatlan vagyok holott nem is beszéltünk még, nem ismersz engem!"


Itt téged senki nem ismer. Ez egy anonim fórum. Továbbá interneten az alapján szokás az embert megítélni amit és ahogyan mond. Mivel más forrás nincs.

Ezek alapján joggal ítél mindenki férfiatlannak, mert itt hisztizel mint egy fürdős ku*va.

Igen, b@szottul jogod van kiadni magadból a feszt, de nem ide, másokra zúdítva. Fogj egy jegyzettömböt, írd bele szíved fájdalmát, és küld el olyannak akit érdekel!


Kérdésedre válaszolván: azok a nők akik elutasítanak minden bizonnyal meg fogják találni a párjukat. Egy tapaszt nő tudja mit akar. Keresi amíg nem talál legalább ahhoz hasonlót. Őket ne féltsd.


21F

2011. nov. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 A kérdező kommentje:
Akkor még is mit kéne tennem hogy jobb legyen?Ennyire nem lehet nehéz egy átlagos barátnőt találni.Ez lehetetlen.
2011. nov. 5. 21:24
 40/48 anonim ***** válasza:
100%

Folytasd a keresést.


Felesleges minden nőnél bepróbálkozni. Egyetlen pillantásából is tudni lehet, hogy nyitott-e feléd. Ha rájössz, hogyan fejezik ki ezt, nyerő leszel. :P

Keep Going!


21F

2011. nov. 6. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!