Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elbizonytalanodtam, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elbizonytalanodtam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Most olvastam egy másik lány kérdésére a válaszokat... és elbizonytalanodtam. Vázolom a helyzetet. Másfél éve ismerkedtünk meg személyesen, aztán kb. fél évig msn-eztünk szinte naponta, párszor találkoztunk is, de csak, mint ismerősök. Viccből bejelőlt tesójának facebook-on, rajtam kivül más lányokat is Sok lánnyal van jóban. Nyáron megszűnt köztünk a kommunikáció, én dolgoztam, aztán ő ment nyaralni. De szeptemberben találkoztunk újra és olyan volt, mintha minden a régi lenne. Most jön az, amit az előbb említettem. Soha nem volt több köztünk, mint barátság, "testvérség" :)) De megfigyeltem, hogy amikor egymásra nézűnk önkéntelenül mosolygunk, aztán ott voltak azok a "véletlen" érintések szinte percenként... és mindig nagyon jól elvagyunk együtt, órákat tudunk beszélgetni. Az utóbbi időben az msn-ezés nem ment túl jól, folyton megszakad, nem ír vissza egy idő után, de pl sms-re mindig válaszol. Nem tudom, hogy most mi van... egy időben azt hittem, hogy többet érzek, mint barátság. De olvastam azokat a kommenteket, lehet, hogy ő is többet érez? Ti mit gondoltok? egy ősszezavarodott lány
2011. nov. 5. 17:06
 1/2 anonim ***** válasza:

azt gondolom, hogy nem ismerem a srácot

nemtudom, hogy nála mi mit jelent

így, látatlanba nem tudjuk megmondani

2011. nov. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 kendrazoltan ***** válasza:
Nézd, egy tekintet vagy egy érintés sokkal árulkodóbb lehet, mint az, hogy szavakban meddig megy el a srác. Elképzelhető, hogy nem kapja meg tőled azokat a jeleket, amikből egyértelműen kiderülne számára, hogy neked ő több, mint barát, így nem nagyon mer kezdeményezni, mert tart attól, hogy hülyének nézed, ha megmondaná, hogy ő is többet érez irántad. Az ilyen dolgokkal nem szabad sokat várni, mert abból csak az lehet, hogy beesik egy harmadik személy és akaratlanul is gátat szab annak, hogy köztetek kialakuljon valami jó dolog. Persze az is benne van a pakliban, hogy ő tényleg csak barátként tekint rád, de azt sem kell kudarcként megélned, mert legalább tiszta víz lesz a pohárban. Sokkal jobb, mint hosszú időn át kétségek közt vívódni...
2011. nov. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!