Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vastagították már valakinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vastagították már valakinek műtéttel a péniszét?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy vastagíttatta e már meg valaki a péniszét ezzel a műtéti eljárással?

Ahogy olvasgattam a neten elég korrekt...

Zsírszövetet vesznek [pl a hasból] és azt be"fecskendezik" a pénisz bőre alá...290ezerre jön ki kb egy alkalom...

Az az igazság ,hogy elgondolkoztam rajta, mi lenne ha elmennék egy ilyenre , mert csak 3,6cm átmérőjű a péniszem és nagyon zavar...

Lenne pár kérdésem: ugye zsírszövetet ültetnek be, attól lesz vastagabb...ilyenkor a pénisz nem veszít a keménységéből?

Azok akiknek már volt ilyene, mik a tapasztalatuk?

Mennyivel lett vastagabb a péniszük?

A válaszokat előre köszönöm


2011. nov. 5. 18:02
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

sajnos igaza van az utolsónak...mint említettem természetemből adódóan nem vagyok valami párkapcsolat párti:S de pont ebből az indokból szeretnék ehhez folyamodni ,mert nagyon rossz ez a kisebbségi komplexus..[az orvosok azt mondják, hogy a zsírszövet 30-45%valóban elveszik de a többi ottmarad..]

jó azért nem egy ceruza..de a 3,6cm átmérőt kicsinylem...

2011. nov. 5. 19:37
 12/13 anonim ***** válasza:

Ha megnyugtat és emiatt több lesz az önbizalmad, akkor önmagad miatt tedd meg. Aztán ha fel is szívódik, lehet észre sem veszed, csak sokkal később és mivel még mindig tartani fog a kapcsolatod vagy ha nem, nem ezen bukik el, és rájössz, hogy nem volt túl kicsi soha. Ha kell ahhoz, hogy merj lépéseket tenni, akkor hajrá, ha nem, akkor hagyd a fenébe!


Megnéztem cipőfűzővel, hogy ez mekkora, nem kicsi, nem ekkorára utaltam, amikor arra gondoltam, hogy igenis van amit már nem lehet érezni.

2011. nov. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Tudod kérdező, én sajnállak téged. Áldozatául estél a hülye, ostoba p*csáknak, akik itt arctalanul, névteleünl, tudatlanul pofáznak össze-vissza mindenféle ostoba sz@rságot. Pontosan idevezet a női ostobaság, nyíltan látszik a férfiak önbizalomhiányának forrása.


Kérdező, felejtsd el mit írnak itt a nők (mármint nem a te kérdésed alatt, hanem a gyk.hu-n, általánosságban), többségének fogalma sincs mekkora is lenne jó saját magának valójában...

Nem tudsz mindenkinek megfelelni!!! Ha megnyered a lottót, akkor is lesz olyan nő aki kevesli a vagyonod.

A kihívás az életben, hogy olyan nőt találj, aki megfelel neked és megfelelsz neki.

Nem arról, hogy megfeleljünk mindenkinek...


Térj észhez, mert hülyeségeken ábrándozol. Arról nem is beszélve, hogy az a műtét elég kockázatos. Nem is olyan régen láttam egy videót, szó szerint a pénisz komplexuról szólt és egy csávó odáig fajult, hogy a műtétkor berakott szilikon vagy nemtudom mi, már nem volt neki elég, meg feldolgozta a szervezete (itt nyilván akkor nem szilikonról lehetett szó, már nem tudom pontosan miről) és saját magának injekciózta a f@rkába az anyagot. 2 éven belül használni sem tudta. Sőt ráment az egészsége, mert az az anyag tönkretette a szerveit...

A komoly gondokhoz az út mindíg kislépésekhez vezet. Ne lépj erre az ösvényre.

Te magad mondtad, hogy nem volt még panasz rá. Akkor emg mi a f@szt akciózol? A valódi gondokkal foglalkozz, ne szülj magadnak újakat...


21F

2011. nov. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!