Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezen az oldalon a normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen az oldalon a normális azt jelenti, hogy zárkózott, nem képes kiállni magáért, és szociálisan alulfejlett?

Figyelt kérdés

Mert nekem nagyon úgy tűnik. Aki bulizni jár, meg néha iszik alkoholt, vagy esetleg cigizik, vagy ki mer állni, és megmondani a véleményét, vagy beszélgetést kezdeményezni egy másik neművel, stb. az mind a bunkó, nagyképű rosszfiú kategória, vagyis a nem normális, a normális fiúk/lányok meg nem tudnak mellettük érvényesülni.


Vicc az egész, igaz tényleg könnyebb erre fogni, mint azt mondani, hogy változtatok magamon, szedek egy kis önbizalmat, és nem leszek többé balf@sz.


2011. nov. 6. 13:41
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
47%

Én egyet értek veled. Bár a dohányzást személy szerint utálom, de a többi annyira igaz. Itt minden srác vinnyog, hogy jajj egy lánynak se kellek, mert kicsi vagyok, vézna, alacsony, csúnya, és amúgy se szólok senkihez. És ha az ilyennek az ember olyan választ ír, hogy kezdjél már magaddal vmit ember, akkor az egy utolsó b.unkó senkiházi, aki e.ként lenyúlja a nőket, ezzel kitaszítva őt a lehetőségek végtelen tárházából, viszont ha együtt érzünk vele, hogy jajj hát te szegény, neked is lesz barátnőd, akkor jófejek vagyunk. :D Nem vágom. Az embereknek fáj az igazság. Bár azét nem mind ilyen, aki ide ír, de a többség tud alkotni. :D

20L

2011. nov. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

ma 13:55


Ja, annyira antiszociális vagyok, hogy már 4 és fél éve van párom :D Nem antiszociális, hanem konzervatív (fiú kezdeményezzen), illik ismerni a szavak jelentése közti különbséget ;)

2011. nov. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Jobban ismerem mint te elhiheted :D

És attól hogy van barátod még nyugodtan lehetsz az. Már ha van. Mert itt ugye én is írhatok bármit.

2011. nov. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Persze, mert egy teljesen anonim oldalon aztán nagyon megéri hazudni :D LOL, neked is azt üzenem, amit a kérdezőnek, nem csak a két végletben kell gondolkodni.
2011. nov. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Igen, az a baj, hogy a többség csak a két végletben tud gondolkodni. Logikai és szövegértelmezési készségük egyenlő a nullával, önsajnálatuk meg tart a végtelenbe...


Lásd a kedvenc nyavalygós metódusomat, napi 5 kérdéssel demonstrálva:

- Ti hülye nők, valljátok be, hogy nektek csak és kizárólag a külső/pénz/szex/bármimás számít!!!4

- Na jó, egy picit az is számít. [mellette n+1 db ellenválasz]

- Naugyemegmondtam!!! Éljenek a prostik!!!


Az ilyenekre mondjuk nem mondhatod, hogy nem állnak ki megmondani a véleményük :D

2011. nov. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

A véleménykimondást a valóságban értettem.


Fuuuuu, de ezzel most eszembe is juttattad, mi tud a legjobban felhúzni az egész világon. Amikor valaki alig mer megszólalni a valóságban, akkor is valami alig hallható formában, neten meg akkora szája van, b@zmegezik nekem, meg osztja az észt, a valóságban meg újra kussban van. Ettől kikattanok.

2011. nov. 6. 14:40
 17/19 anonim ***** válasza:

ma 14:26


A tapasztalat azt mutatja, hogy az emberek anonim oldalon és fórumokon is szeretnek hazudozni.:)

2011. nov. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
De annak mi értelme van? :D
2011. nov. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Amúgy én sokak értékrendje szerint balfxsz vagyok(ha most így leírom a tulajdonságaim), pedig egyáltalán nem vagyok az, a koromhoz képest nagyon sikeres ember vagyok, és aki ismer, így nem is tart balfxsznak, jó pár ember azt mondta nekem, hogy én vagyok a példaképe!(20 éves vagyok)

Mégis visszahúzódó vagyok, nehezen nyílok meg, nem vagyok barátkozós típus, és bizonyos tekintetben önbizalomhiányos is vagyok(kb 7/10nek mondanak, de én egy gyerekkori trauma miatt kb 4/10 nek látom magam), más tekintetben viszont talán túl sok az önbizalmam->de összességében mindenki azt mondja rám, hogy nagyon sok van belőle.


Inkább ülök itthon, elemzek, mintsem hogy elmenjek bulizni, és lássam, mennyire fos, elfajzott ez a világ. Mert szerintem NORMÁLIS értékrendű ember nem tudja elviselni józanon a disco-kat... látni a sok rajoskodó, beb@szott, benarkózott p#csöt, látni a sok ribancot, akik a Mix clubban egy koktélért az anyjukat eladnák, és látni azt, hogy egyre több ember válik ilyenné, mert aki nem ilyen, azt már azonnal balf@sznak vagy szüzikének, vagy akármilyen negatív személynek titulálják. Piával lehet csak elviselni, viszont a piától meg hülye az ember, és rongálja magát, ráadásul 2 nap nem tudsz dolgozni.


És igen, nem nyílok meg sok embernek, mert egyszerűen nem érdemlik meg, mert a legtöbb emberben a kihasználási szándék van, mindig azt nézi, hogy mit kaphat tőled, és soha nem azt, hogy egy kölcsönös oda-vssza kapcsolatot alakítson ki veled.



Ha ez a ti értékrendetek szerint balf@szt jelent, hát akkor egészségetekre.

2011. nov. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!