Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kellek neki vagy csak játszott?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kellek neki vagy csak játszott?

Figyelt kérdés
Hétvégén együtt buliztam azzal a sráccal aki már régóta tetszett nekem. Ő idősebb nálam, de mindig is nagyon kedves volt velem, sőt udvarolt nekem. A buliban pedig megcsókolt!! Nagyon nagyon jó volt vele. Ez szombaton történt, én pedig szerdán írtam neki, de ő nem reagált semmit, pedig eddig általában mindig felhívott! Nem tudom mit tegyek, keressem vagy hagyjam? Megbánta, vagy csak nem tudja hogy viszonyuljon hozzám? Kérlek segítsetek!Köszönöm
2009. máj. 7. 17:32
 1/3 anonim ***** válasza:

idősebb pasi tehát lehet h csak játszott veled .

mert:

megcsókolt lehet h egész idő alatt erre ment csak na meg a többire amit nem kapott meg.

Viszont mivel ezelőtt is udvarolt lehet h akar is tőled vmit.szerintem ha te már írtál neki szerintem várd meg h válaszoljon. és abból ki fog derülni.

ha most elkezded "zaklatni" akkor lehet h elijeszted.

tegnap írtál és ma még nem írt lehet h nem volt rá alkalma.

ha hétvégéig nem ír akkor tuti h csak ennyire kellettél :(

hány évesek vagytok?

csóknál nem is akart többet?mert ha nem akkor szerintem nem játszani akart veled mert akkor ok h buliba nem fekszel le vele de pl ha tapizott akkor hát akkor lehet h játszott veled.

de szerintem most még nem tudja mit akar.

hány évesek vagytok,

?

hát ezt így nehéz megítélni mert mind a 2 variációnak nagy esélye van

15/L


-sprite-

2009. máj. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ne írj neki többet. Várd meg míg válaszol vagy míg újra összefuttok. Mert elég kellemetlen tud lenni ha vissza hallod hogy "hallottam sms-t küldözgetsz neki."

Én már jártam így:S A buliba meg a buli után tök jól elvoltunk, aztán elbúcsuztunk megbeszétük majd talizunk.

Aztán rá 1-1,5 hétre írtam neki 1 sms-t hogy mi van vele? rendben van-e? aztán egy haveromtól hallottam vissza "hallottam sms-eket írkálsz XY-nak."

Hát nagyon ki akadtam. De a srácot rögtön el is felejtettem:D

2009. máj. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Én 20éves vagyok, Ő pedig 33.:S

Tudom hogy nem szabadna neki írnom, de nagyon nehéz megállni:( S azt sem szeretném, hogy egy csók miatt soha többet ne beszéljünk egymással. Előtte tök jóba voltunk, lehet hogy jobb lett volna ha meg sem történik.:(

Tudom hogy nem mindig van arra alkalma hogy keressen engem, de úgy gondolom hogy most hétvégén például simán lenne lehetősége és ideje is felhívni.

Szörnyű ez a helyzet:(

2009. máj. 8. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!