Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítség! Miért tart abban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Miért tart abban a hitben a barátom, hogy majd megházasodunk, ha nem szeret? Erre ma jöttem rá (nemrég regisztrált komoly! Társkereső oldalra)

Figyelt kérdés

miért nem szól, hogy van valami problémája velem

vagy, hogy inkább hagyjuk

úgy látszik meg akarja várni, míg lesz valakije, hogy utána dobjon?

pedig én minden megadtam neki

mindig én alázkodtam meg, ha veszekedtünk

mindig biztosítottam arról, bennem megbízhat

miért nem szeret, ha erre nincs oka?

mit tegyek, hogy szeressen????


2010. ápr. 24. 08:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

"pedig én minden megadtam neki

mindig én alázkodtam meg, ha veszekedtünk"


Na, itt a baj.

Menj el a legközelebbi könyvesboltba, keresd meg, vedd meg és olvasd a "Miért a rossz lányokat szeretik a férfiak", valamint a folytatását, aminek ugyanez a címe, csak "szeretik" helyett "veszik el"-lel. NAGYON tanulságos, nagy segítségedre lehet.


De addig is: ha a lány nem áll ki magáért, azt minden férfi hamar megunja, és nem is veszi emberszámba, mivel nem is emberként, hanem szolgaként viselkedik.

2010. ápr. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is fennt vagyok társkereső oldalon és tud róla a barátom, és nem akadt ki, mert elmondtam, és sokszor ő lép be nekem és ő válaszol a dolgokra. Én oda nem pasizni járok,csak ismerkedni, lányokkal is. Ez nem a világvége. De ha ő csajozni ment oda, akkor az régen rossz. Mondd meg neki,hogy hadd lépjél be a nevébe, mert kiváncsi vagy. Ha engedi akkor nincs semmi rejtegetni valója, ha nem engedi, akkor bizony azonnal szakíts.
2010. ápr. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Beviz Elek ***** válasza:
100%

Szia!

Az én véleményem:


1. megvárja, hogy legyen következő és ne maradjon egyedül

2. ne alázkodj meg egy férfinak mert annak 2 eredménye lehet: a, hát ez szánalmas, nem szeretem az ilyent mert nincs önálló véleménye... b, na ezzel azt csinálok amit csak akarok.. tök jó.. nem szeretem de én vagyok az Isten a szemében.

3. ne adj meg neki mindent, néha legyen valami amiért küzdhet, így tovább marad érdekes a dolog.

4. nem kell ok arra, hogy valakit ne szeress. ez belülről jön.

5. ha tényleg nem szeret, akkor már ne tegyél semmit. fölösleges. jobb nem lesz. keress olyat aki szeret :)



Viszont.. Biztos vagy benne, hogy nem szeret? Ha csak a társkereső oldal a baj, akkor lehet, hogy nincs ok az aggodalmonra. nem biztos, hogy azért van fent. Én megbeszélném vele a helyedben. Csak ne hagyd magad átverni!!


20/f


:)

2010. ápr. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

olvasni fogom a könyvet :)

nem mondhatom neki, mert letgadná, mert falsch adatokkal van fent és nem tudnám bizonyítani

a cash fájlokban találtam meg a felhasználói nevét, ami egy agyonkódolt fájl, alig lehet belőle vmit kiszűrni

szóval letagadná! mint mindig minden ilyesmit!

igaz! tényleg szolgaként kezel.

tényleg ezért nem szeret.

nem vagyok nő

akkor fogjam fel, hogy vége

mert aleg van időm taktikázni a vissza hódítására

mert egyre csúnyábban beszél velem, amiből tisztán látszik, hogy totál ki van ábrándulva

2010. ápr. 24. 09:02
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Udv. Alltalaban a ferfiaknak van egy rosszszokasuk ... az a rosszokas azt jelenti hogy megnjak a partneruket akivel eggyut elnek es egy masikert dobjak vagy egyszeruen kicserelik .... lehetseges a te esetedben is ez tortenik most ketotokkel .... nem akarja mondani hogy megbentson de lehet mar nem vonzodik ugy hozzad ahogy regen ... akarmit tehetsz ez nem valtoztatja meg ...egyszeruen mar unalmassa valtal szamara ujat akakr es mast jobbat . . . Nem tudom hogy mi tortenik kettotok kozott de valami nem ugy mukodik ahogy kellene ezert unt meg a partnered . . . De ha szeret akkor el akar felejteni es ezert keres egy masikat akinek segitsegevel elfeledhet ... en ajanlom hogy tartsatok egy kis szunetet a kapcsolattal es akkor lehet reajon magatol hogy nelkuled mas es akkor visszasir vagy keri hogy kezdjetek el ujra ..de benne van az is hogy nem gondolja meg magat es egyszeruen keres mast ... ez tolled fugg hogy mit teszel ... (elnezest kerek az ekezetek miatt)

orultem a kerdesnek

Dr.David

2010. ápr. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm Dr. David :)

de a szünetnek meg van a hátránya, hogy alatta keres mást, mégis folytatja velem

addig hülyítve (mert nem mer megbántani) amíg ÉN nem mondom ki, hogy vége

mert akárhányszor veszekedés volt, ő nem vállalta fel soha, hogy ő mondja ki, de egyből beleegyezett, ha dühből szakítottam

és persze, és békítettem meg, mint mindig

2010. ápr. 24. 09:08
 7/19 Beviz Elek ***** válasza:

Dr. Dávid!


Sajnos sok visszasírós történetről hallottam. Maximum 1-2 hét normális viselkedés, majd kezdődik minden újra. Ennek sok értelme nincs.


Amit ajánlani tudok, hogy cseréld le egy olyanra, aki normálisan tud veled viselkedni.


(van ellenpélda is természetesen, de eddig csak 1-ről tudok)



(08:59 vagyok)


:)

2010. ápr. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

most azt csináltam, hogy regisztráltam oda, ahol fent van társkeresőre

csak ne tudom még, hogy szedjem ki belőle, hogy be bizonyítsam tényleg ő az, és akkor már van mit megmagyaráznia

nem tudom, honnan szerezzek idegen csajról képet

és hogy vegyem rá, hogy bemutatkozzon

a találkozás nem olyan jó, mert ha késik, nem tudom lebuktatni, mert én lennék ott hamarabb

bnőm nincs, akit ne ismerne

2010. ápr. 24. 09:21
 9/19 anonim ***** válasza:

Remelem minden jora fordul kozotetek es remelem meg idoben lebuktatod ... de szerintem ha igy fojtatja a baratod a regi mondas szerint fog jarni "ket szek kozzul az asztal ala kerul" ... en ajanlani nem igen tudok sokat neked mert nem tudom min szoktatok veszekedni ... en nem psihologus vagyok ... de ha egy kapcsolat nem mukodik ugy ahogy kellene akkor veszekedesek es sok mas konfliktus van a kapcsolatban ezert igy nem mehet az egyiknek muszaj engednie a masiknak meg utana allni hogy ne legyen veszekedes mindketten ugyan ugy meg kell akadajozni hogy ne legyen veszekedes .... Es ahogy olvastam hogy te szoktad megbekiteni mikor veszekedtek ez 1 hiba elbizza magat...

ha elhagynad hogy emessze magat egy kcsit es hogy megertse hogy melleted a helye akkor maskepp alna hozza a dolgokhoz

sok fiatalall talalkozok nap mint nap ezzel a problemaval es ennek az ertelmet probalm megfejteni ...

....Dr. David

2010. ápr. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

mindig ezek a problémák

hogy a neten más csajokat próbál felkutatni

viszont csak beregisztrál, csak nézelődik

ami alapján nem jogos, ha veszekszem, és felháborítják a vádak

tegnap pl bejelölték az iwiwen, kapott róla levelet

két napig el sem mondta (hallgatott)és sunyiban ment internetezni, míg én fürödtem

amikor képben volt, hogy csak egy oszttársa (egy béna)akkor előadta magát, hogy megmutatja a levelet, meg megnézzük együtt iwiwen, mert van aki bejelölte

addig meg sunyiban net, keresés, kíváncsiság, ,miközben a családja a házasságunkról beszélgetett még aznap, hogy hogy várják (persze még csak terv, nibncs bejelentve semmi)

2010. ápr. 24. 09:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!