Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok miért csinálnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért csinálnak lelki beteget sok fiúból?

Figyelt kérdés
A mai fiúk közül nagyon sokan szenvednek attól, hogy a lányoknak lassan már szinte képtelenség megfelelni. de most őszintén, mit akarnak ezek a mai lányok? Ők se tökéletesek, akkor milyen alapon várják el a másiktól?
2011. nov. 7. 23:09
1 2 3 4 5
 1/48 napietus ***** válasza:
26%

a mai fiúk egy része jónagy lúzer. mi nők ilyenek vagyunk, amióta világ a világ, csak mondjuk az én tizenéves koromban meg régebben a fiúk nem lettek ettől lelkibetegek. aki még nem felnőtt (agyilag meg érzelmileg), az ne csajozzon, aki meg az, az kibírja, ha nem jön össze a dolog.


29/n

2011. nov. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 A kérdező kommentje:

na álljon meg a menet! A régebbi időkben a kezdeményező férfiaknak volt becsülete a nők előtt és ha érdemesek voltak rá, meg is kapták az esélyt!

Ma már ez nem így van.

2011. nov. 7. 23:16
 3/48 napietus ***** válasza:
12%
akkor is volt, aki kapott esélyt és volt,, aki nem. azon kívül nem kezdtek el 16 éves kisfiúk felnőttesdit játszani, így ebben az érzékeny korban nem érte őket kudarc. ez felnőtt játék, nem gyereknek való, ezt is írtam már.
2011. nov. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 A kérdező kommentje:
A másik oldalról könnyű beszélni.
2011. nov. 7. 23:21
 5/48 napietus ***** válasza:
31%

:D így legyen ötösöm :D tudtam, hogy ez jön. a lányokat is éri kudarc, ha pl. észre sem veszik őket a fiúk, vagy nem is szól hozzájuk, aki tetszik nekik. csak az kevésbé látványos.


aki egyébként ettől lelkibeteg lesz, azzal mi lesz, ha pl. pályakezdőként azzal szembesül, hogy akár 1 évig sem kell sehova, nem talál munkát (esélyt sem kapva hogy megmutassa, mire képes)? vagy amikor családfenntartóként elbocsájtják az állásából, tönkremegy a vállalkozása, elveszíti a szüleit stb.? mert ezek gyakran vannak ám az életben, és igazi problémák...szóval ne legyetek már ilyen életképtelenek...

2011. nov. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 A kérdező kommentje:

Végeztem már mocskos munkát, rengetegszer dolgoztam szalag mellett is. Mikor elvégeztem a Főiskolát, másfél évig nem találtam munkát. Csak nagyon nehezen sikerült.

Ennyit erről...

2011. nov. 7. 23:29
 7/48 anonim ***** válasza:
70%
Nyugi! Az idő a férfiaknak dolgozik. Csak várd ki, eljön a Te napod, a lányoknak fiatalon van több esélyük, aztán egyre fogy, a férfiaknak pont fordítva. 30 évesen a nők már alig találnak maguknak valakit, mi meg mazsolázhatunk a legjobbakból.
2011. nov. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 napietus ***** válasza:
0%
a legjobbakból tuti nem, azok addigra rég férjnél vannak...
2011. nov. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 A kérdező kommentje:
Vagy elváltak, ugyanis a statisztikák ezt mutatják.
2011. nov. 7. 23:31
 10/48 anonim ***** válasza:
68%
Nem a legjobb 30 évesekből, hanem a legjobb nőkből.:)
2011. nov. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!