Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leszbi vagyok? Nem tudom mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbi vagyok? Nem tudom mi tévő legyek. Szerintetek?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és most a szünetben volt nálam a 14 éves unokahúgom pár napig. Sokat beszélgettünk, nagyon szeretjük egymást. Egyik éjjel elkezdtünk a pasizásról beszélgetni majd átment abba hogy próbáltuk e lánnyal. Én nem, de a unokahúgom már 2 lánnyal is volt és megkérdezte hogy nem akarom e kipróbálni. Én nem tudtám erre mit mondani aztán egyszer csak arra kapom a fejem hogy smárolunk. Ezután teljesen kifordultunk magunkból és egymásnak estünk kinyaltuk egymásnak meg stb. Ezután már máshogy is érzek iránta. Lehet szerelmes lettem belé? Hétvégén megint jönni fog. Mit csináljak?
2011. nov. 8. 10:49
 1/9 anonim válasza:
74%
Figyelj, amíg tini vagy, szerintem teljesen normális ha nem csak a fiúkhoz vonzódsz.. :) Sőt velem úgy volt, hogy 3-4 évig egyszerűen undorodtam a fiúktól ( úgy voltam vele, hogy szép-szép, de azért otthonra nem kéne).. Halálra voltam rémülve, hogy ugyan fiúkba voltam szerelmes, de testileg a lányokhoz vonzódtam..!! Aztán ez szép lassan elmúlt, és hiddel, amint belép egy neked tetsző fiú az életedbe ez meg fog változni. Tini vagy, most kell élned, persze ésszel.. :) Remélem tudtam segíteni.
2011. nov. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

a 14 éves kiscsaj már 2 lánnyal is volt előtted????


tagadd le magad neki és inkább ismerkedj fiúkkal

2011. nov. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát ha a pasik is érdekelnek akkor biszex vagy :) Mit csinálj... Szórakozzatok jól! :) Bár azért unokahúggal kicsit gázos, de ha nagyon kiakarjuk sarkítani ez nem vérfertőzés de azért inkább vmi más csajt kéne kerítened :) 21/F
2011. nov. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Rendben! Köszönöm szépen a válaszokat:)
2011. nov. 8. 11:08
 5/9 anonim ***** válasza:
JÉZUS NEM SZERETI A MELEGEKET!
2011. nov. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
De borzasztó ez...
2011. nov. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem mehetek el hozzátok én is hétvégén? Látom jó buli van nálatok.
2011. nov. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

igazából nem vagy meleg a dolgok maguktól jönnek hiába már későn kapcsolsz! semmi gon, egyszer ezt is ki kell próbálni, én 11 évesen smároltam egy lánnyal. nem vagy leszpi csak egy próba volt, lehetőleg ne ismételgessétek nagyon...

lehet még csinálni ha jól esik de ne csináljatok belőle rendszert mert akkor igen lezbik lesztek....

2011. nov. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

ha szerelmes vagy belé és ő is viszonozza az érzéseidet akkor járjatok és utána majd összeházasodtok. ennyi.

ki tiltja meg ?!

senki!

leszbi házasság engedélyezett.

kinek a pap kinek a papné.

én például a kishúgommal vagyok együtt.

teljesen hidegen hagy hogy mások mit gondolnak amíg ő mellettem van addig boldog vagyok.

de egyvalami rohadtul idegesít

hogy nem tudunk összeházasodni a köcsög törvények miatt :@

már 7 éve van annak hogy megígértem neki hogy elveszem feleségül ha felnövünk.

de külföldön remélem sikerül majd.

2014. jan. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!