Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szüleim a sexről csak annyit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szüleim a sexről csak annyit hajlandokmondani hogy a fiú beleteszi a fütyiét a lány punciába. ésha azt mondanák eg fél év mulv mondanak többet, de azt mondták 15 éves kormig már egy szot nem szolnak asexröl és ha kérdezek többet megvernekMit tegyek?

Figyelt kérdés

valakit felvilagosit? (10 eves vagyok)

Kösz a normal valaszokat


2011. nov. 8. 15:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Vannak tiniknek szóló könyvek a szexről, pl. Jane Goldman: Szex Mit? Miért? Hogyan? - Ismeretterjesztő kalauz tiniknek. Az Alexandra kiadó adta ki, igaz elég régen. Szerintem jó a könyv, leírja milyen élmény pl. az első alkalom stb. Szerintem nem gáz a könyv. Jobb tanács nem jut eszembe. Szerintem semmi rendkívüli nincs abban, hogy kíváncsi vagy.
2011. nov. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

egyébként ha már így szóba került a felvilágosítás én azzal nem értek egyet, hogy a gyerek megkérdez bizonyos dolgokat és a szülő eljátssza az álszentet, és teljesen kínban van, hogy mit mondjon, ezért jön azzal a dumával, hogy majd 14-15 évesen beszélgessenek erről...halló ezzel csak azt érik el, hogy egyrészt vonzó lesz a gyerekeknek, hiszen hú de titkos és tiltott dolog, másrészt az életben nem fognak odamenni még egyszer a szülőhöz...aztán majd próbálkoznak egyedül, és majd újra olvashatjuk, a "jaj terhes vagyok" vagy "mi az a szmötyi ami a pasimból kijön" kérdéseket.

nem azt mondom, hogy egy 3 éves gyereknek el kell mondani a dolgokat de amikor megkérdezi a gyerek, akkor miért nem lehet vele erről beszélgetni?

2011. nov. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Most akkor mi a kérdés? Ez?

http://www.youtube.com/watch?v=CiyAda3ohfs

2011. nov. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!