Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Miért csináljátok ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért csináljátok ezt?

Figyelt kérdés

Leírom a konkrét esetet. Ma a vonaton észrevettem egy csinos lányt. (Ő is a Nyugatiba szállt fel) A másik oldalon ült, átlósan velem szemben. 1-2x ránéztem, Ő is rám. Aztán a szemem sarkából azt vettem észre, hogy több másodpercig engem néz. Gondoltam magamba, ebből lehet valami:) Így én is elkezdtem többször hosszan Őt nézni, de akkor meg Ő nem nézett engem. Mindegy, nem adtam fel, továbbra is Őt néztem. És végre megtört a jég, Ő is rám nézett és több másodpercig egymás szemébe néztünk:) Utána Ő elkapta a tekintetét. Hiába próbáltam megint szemezni vele... Ugyanott is szálltunk le és Ő kicsit gyorsabb léptekkel ment, aztán el is tűnt a látótérből.

Kb. 17-18körül lehetett és biztos, hogy én sem voltam közömbös neki. Szerintem egyszerűen csak vagy zavarban volt, vagy félénk. Na most ennyi előzmény után nem mehettem oda hozzá, meg nem is lett volna rá alkalom, mert sietett.

Csak annyit kellett volna csinálni, hogy összehozunk még legalább egy szemezést, Ő rám mosolyog és miután leszálltunk, nem rohan el. Oda mentem volna hozzá:) De így, nem lett semmi, amit lemernék fogadni, hogy Ő is bán.

Erre vonatkozik a kérdésem. Miért nem vagytok ti is kicsit bátrabbak? Kezdeményezek én, de így nem megy.

Köszönöm a válaszokat! 22F


2011. nov. 8. 16:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Elolvastam. Megint. Ugyanaz. Nem tettél semmi olyat, amire léphetett volna. Értsd már meg, hogy nem minden lány omlik a karjaidba, csak mert egyszer összeakadt a tekintetetek.
2011. nov. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Én is olyan vagyok, mint a leírt lány. Velem is próbáltak már szemezéssel elérni valamit, de rájött a fiú, hogy nálam esélytelen. Talán én is félénk vagyok, de nem tudok hosszan egy fiú szemébe nézni, ha tetszik nekem, egyszerűen elmosolyodok és elfordítom a fejem. végül az én esetemben a fiú lépett és hozzám szólt, neked is ezt kellett volna tenned :)
2011. nov. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Te vagy tényleg nem érted, vagy nem akarod megérteni. Áruld már el, hogy mit kellett volna csinálnom! Álljak oda a vonaton mellé és a másik utas feje fölött(Ő ült belül) kezdjem el fűzni?:D Vagy miután leszállt, utána kellett volna szaladnom? Mert nem nagyon adott zöld lámpát... Talán, ha leszállás után nem siet, akkor még lett volna lehetőség megszólítani. Én nem azt várom, hogy a nyakamba ugorjon. Vagy, hogy Ő szólítson le engem. Elég lett volna, ha rám mosolyog és nem rohan leszállás után.

Hidd el, hogyha én csesztem volna el, akkor nem írtam volna ki ezt a kérdést.

2011. nov. 8. 17:59
 14/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ha valaki szemezik valakivel vagy nézi nem feltétlen jelenti azt,hogy többet is akar..Lehet tetszettél neki,jó volt kicsit "flörtölni",szemezni de semmi több..:D vagy lehet van barátja csak nagyon megtetszettél neki és elragadta a hév és aztán rájött hogy nem kéne..
2011. nov. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

ma 17:57!


De nem volt rá lehetőség:D A szövegből is kiderül, hogy sajnos nem volt olyan a helyzet. Olvasd el a hozzászólásaimat is, épp ezt próbálom elmagyarázni...

2011. nov. 8. 18:01
 16/17 A kérdező kommentje:

ma 17:59!


Ez már elfogadható magyarázat:)

2011. nov. 8. 18:01
 17/17 anonim ***** válasza:

Nem minden lány félős.De ha valaki szégyenlős , akkor nehéz a lányka ellene tenni .Akkor a fiunak köllene merészebbnek lenni.

Én is zségyenlős , vagyok , és ezt nem is birom leplezni , mert ha zavarbaöbök elpirulok.De néha nem érdekel hogy elpirulok.

eZ A BÁRTOROS DOLOG SZEMÉYLTÖL FÜGG.Lehet hogy ez avonatos lány simán azért siettet mert nem akart tőled semmit attol főgetlenől , hogy egymásra néztetek.

2011. nov. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!