Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen, ha egy férfi igazán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen, ha egy férfi igazán szeret egy nőt? Milyen egy férfiszerelem?

Figyelt kérdés

Első olvasatra biztosan hülyén hangzik, de ha annak tartod, és normálisan nem tudsz írni, akkor inkább ne válaszolj, nem vagyok rá kíváncsi.


Valamelyik nap ezen gondolkoztam, hogy a férfiaknak milyen, ha szerelmet éreznek. Mivel még nem voltam férfi, sőt, igazából még más ember sem :D, ezért nem tudom, hogy milyen. A pasik is képesek egésznap álmaik hölgyéről álmodozni ? Van, hogy vele kelnek, vele fekszenek ? Gondolom, reggeli kávézgatás közben nem fognak szívecskéket rajzolni a Népszavára. Vagy csak tudatosítják magukban, hogy oké, szerelmes vagyok ebbe a nőbe, nem bánnám, ha együtt lennénk, de ennyi ?

Most mindegy, hogy már kialakult kapcsolatról van szó, vagy az érintett fél még nem tud a szándékról.


2011. nov. 8. 16:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert gondolod, hogy mindannyiunk ugyanazt érzi ilyenkor?
2011. nov. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a szerelem és az érzelmek nem a nemtől függ, hanem a személyiségtől. Miért ne álmodozhatna egy férfi az álmai nőjéről, vagy rajzolhatnának szívecskét...bár ez utóbbi kissé gyermeteg, de miért ne. Szóval attól még, hogy sok különbség van férfi és nő gondolkodásában attól még az érzelmek terén szerintem alapvetően nem más a két fél.
2011. nov. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ki mondta, hogy azt gondolom ? Én ugyan nem írtam ilyet. Elég, ha leírod, hogy mit is érzel.
2011. nov. 8. 16:57
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Válaszolva: bár alapvetően romantikusabb típusú fickó vagyok, nem vagyok az a lángoló típus. Nem volt még olyan, hogy az érzelem tárgyával keljek, feküdjek. De olyan igen, hogy felgyorsul a pulzusom, ha a közelében vagyok, jó kedvem lesz, ha rá gondolok, és vágyom rá, hogy mellettem legyen, ha látom, szebb az élet.
2011. nov. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
de, van aki szivecskéket rajzol a jegyzeteibe előadás alatt :) jelen :)
2011. nov. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Milyen előadás?Anatómia???:)
2011. nov. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Előző: XD
2011. nov. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Akárcsak a nők esetében a férfiak is személyiségüktől függően mutatják ki az érzéseiket. Mások nevében nem beszélhetek de elárulom milyen érzés számomra a szerelem. Természetesen fontos, hogy a hölgy külső tulajdonságaira felfigyeljek de legalább ennyire számít a kisugárzása, és a jelleméből is áradó nőiesség. Az én ideálom szolid, kedves, házias, és ad megjelenésére, de kerüli az extrémitást. A szerelem számomra egy erős és állandósult testi-lelki vágyódás valaki iránt. Amikor ez beteljesül és a párommal lehetek ezt hiányérzet nélküliség, szeretet, odaadás és hűség jellemzi. Ugyan nem rajzolok szívecskéket de keresem a gondolatait, mi tenné őt boldoggá, hogyan tudnám őt meglepni. Fontos számomra a testiség és nem csak szexuális értelemben. A törődés is megmutatkozik amikor egy nő szívből átölel engem és érzem, hogy nem akar elengedni. Ha a tarkómat cirógatja vagy összebújunk egy hideg téli estén.
2013. febr. 21. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!