Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha én most jól érzem magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha én most jól érzem magam leszbikusként, akkor is változni fog a tinikor végére?

Figyelt kérdés

Körülbelül 14 éves korom óta tudom,hogy megnéztem a barátnőim,lányokkal fantáziáltam,de mindig volt pasim,és most nyáron belezúgtam egy barátnőmbe. Ő már idősebb,és nagyon jó barátnők vagyunk,de ő teljesen hetero(azt hiszem). Most már sikerült őt nagyjából kiverni a fejemből,de rájöttem,hogy leszbikus vagyok,és nem is akarom hogy megváltozzon,mert nem tudok pasikra gondolni,de a net tele van a "tinikorban normális,megváltozik" dolgokkal.

16/L


2011. nov. 8. 17:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Hú engem is nagyon érdekelne ez a dolog. Hasonló helyzetben vagyok már egy ideje énis.

17/L

2011. nov. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És Te elmondtad már valakinek? Mert én nem merem,amíg nem vagyok biztos benne.
2011. nov. 9. 17:51
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy változik, ha nem csak azért gondolod magad leszbikusnak, mert kiábrándultál a pasikból. Nekem nem volt semmiféle kiábrándulás. Nem arról van szó, hogy megvagyok pasi nélkül, hanem arról, hogy nem vagyok meg nő nélkül.

Tegnap Pesten villamosoztam, és azzal voltam el, hogy számoltam, hogy hány nőre mondom azt, hogy váóóóó, és hány pasira. Az jött ki, hogy 100 jó nőre jut 6 jó pasi, és le merném fogadni, hogy a pasik közül legalább 4-en a saját nemükhöz vonzódtak, akiket ránézésre szimpinek találtam. Bár amilyen mázlim van, valószínűleg a 100 nő közt is csak ennyi lehetett, aki a saját neméhez vonzódik. :)

Mindent összevetve gondolkodj el ezen, vagy akár számolj egyet te is. Ha nem csak azt az egy lányt tartod vonzónak, akkor nagy az esélye, hogy biszex vagy, esetleg leszbikus.

2011. nov. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lemaradt: 19/L vagyok.
2011. nov. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szija én vagyok az első válaszoló!

A legjobb barátomnak elmondtam, ő az egyetlen akiben bízok. Nálam annyiban más a helyzet hogy most is van barátom, akit szeretek, de mellette ott a lány is akit szeretek :)

Szerintem ha van olyan barátod akivel megbeszélheted avgy akiben bízol akkor tedd meg, sokkal könnyebb, illetve egy olyan ember aki téged jól ismer, segíthet, hogy rendezd a dolgokatmagadban :)

2011. nov. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"tinikorban normális,megváltozik" ezzel csak a kevésbé toleráns emberek nyugtatják magukat.

Az ember szexuális orientációja nem igazán változik meg.

Sokan próbálnak a normáknak megfelelni és egyszer csak megjelenik "Ő" az azonos nem képviseletében. Van aki megijed, van aki nem tudja hova tenni magát, de legjobb annak, aki természetesnek kezeli.

Ha elfogadod Önmagad, mások is könnyebben fognak elfogadni.

Régi barátokat érdemes puhítani a témával, felhozni meleg, leszbikus hírességeket hatásvadászat céljából.

Ha pozitívak, akkor szép lassan be lehet adagolni.

Új ismeretségnél meg mutasd meg magad, mint ember, ha már azt látják benned, akkor tudomásul veszik.

Ahhoz meg, hogy ki mit csinál és kivel otthon, azt heteróék sem ragozzák túl. Neked sem kell mindenre válaszolnod! Sőt, jobb is a legtöbb esetben!

Maximum elfojtani tudnád, de akkor csak boldogtalan lennél.

2011. nov. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,segített egy kicsit!! :)
2011. nov. 13. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!