Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Továbbra is csak szexet akar,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Továbbra is csak szexet akar, vagy megváltoztatta a hozzáállását?

Figyelt kérdés
Iskolában többször szemeztünk egy fiúval, aztán elkezdtünk beszélgetni, végül elhívott egyik este be a városba. Elmentem, jól éreztük magunkat, még akkor elhívott hozzájuk, hogy nézzünk meg egy filmet. Elkezdtük nézni a filmet még csak 10 perce ment, de hozzám bújt és megcsókolt. Lehet most azon kiakadni, hogy nem is a barátom, de csókolóztam vele, de jól esett, úgyhogy hagytam. Végül elkezdett fogdosni és egyértelműen azt akarta, hogy feküdjek le vele. Ebben már nem voltam benne, szűz is vagyok, de amúgy se hiszem, hogy belementem volna. Végül azt mondta, hogy az a helyzet, hogy ő nem akar barátnőt. Kiakadtam egy kicsit, de nem akartam, hogy ezt lássa rajtam, úgyhogy mondtam, hogy én se barátot, de a lefeküdni csak akkor fogok valakivel, ha szeretem és járok vele. Akkor úgy voltam vele, hogy ez a dolog ennyiben marad, a suliban se beszéltem róla senkinek. De ő még mindig keresi a társaságomat, hazakísér, ha teheti, mellém ül az iskolába. Tényleg ennyire le akar velem feküdni, vagy elkezdett valamit érezni irántam? (Bocsánat, hogy regény lett :D)
2011. nov. 8. 18:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Legjobb lesz közömbösnek maradni, és majd kiforrja magát. Én nem nyelném le ilyen hamar, hogy könnyenkaphatónak nézett.
2011. nov. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!