Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én látom rosszul a dolgot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én látom rosszul a dolgot?

Figyelt kérdés
Nekem, úgy tűnik mintha sok lánynak(nem mindnek:) ) az érdeklődési köre csak annyi, hogy jól nézzen ki.
2009. máj. 8. 11:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

LEhet rossz körökben mozogsz.Nagyon sok olyan lányt ismerek,akik ennél sokkal többet érnek.

Persze ismerem azt a réteget is,akik tényleg nem látnak túl a divatlapoknál és a shoppingolásnál,de ezeket hagyni kell maguknak,ha értelmes párra vágysz.

2009. máj. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
jól látod de minden lánynak az a legfontosabb h jól nézzen ki csak van akinek kevesebb lehetősége van rá de szerintem ez csak azért van mert ha a mai világban nem vagy szép vagy okos semmit sem tudsz elérni (de legtöbbször a szépség többet számít mint az okosság)16/l
2009. máj. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Tenyleg igy van, mar egy allasinterjun is nagyon sokat szamit, hogy szep vagy-e vagy sem (nyilvan nem csak ez kell egy allashoz), es mindenhol ezt is sugalljak (divatlapok, reklamok), hogy akkor ersz valamit, ha jol nezel ki, hat persze, hogy fontos, hogy jol nezzünk ki, de azert remelem, hogy a lanyok többsegeben meg van az egeszseges egyensuly a jol kinezes, meg az ertelem között....

23/l

2009. máj. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez így van, de ez szerintem érthető. A fiúknak is jobban bejön egy szép, ápolt csaj, mint egy igénytelen.

És ez fordítva is igaz lenne, csak sok pasi elhanyagolja magát, mert ők úgy "férfiasak". :S

2009. máj. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%

ez nem mai talalmany. regebb a legfontosabb az "eladas" szempontjabol 1 lanynak a szepseg, a fiunak a gazdagsag volt. szegeny legeny vagy csunya leany szinte senkinek sem kellett.

persze a szepseg onmagaban nem eleg, apoltsag, jo izles es kisugarzas ugyanolyan fontos, ha nem fontosabb!

viszont az elso benyomas mindig a kulso alapjan van ugyh a szepseg igenis fontos.

viszont a tulzasba vitt cicomazas (szoli, mukorom, festett haj, piercing, osszevissza rikito ruhak, ekszerek) taszito.

2009. máj. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

11,28-as

számomra az az igénytelen, ha valaki koszos és büdös, ha valaki egész nap a körömlakkokról és a parfümökről tud csak beszélni, és csak a külsejével van elfoglalva, számomra az az igénytelen:szellemileg igénytelen.

2009. máj. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg az a rossz, hogy itt mindenki előadja, hogy az milyen negatív, ha vki sokat foglalkozik a külsejével meg magával, mert hogy az milyen buta és felszínes. Én festetem a hajam (és tudom, hogy jól áll és szép egészséges is), ha van rá lehetősége, akkor szeretek vásárolni, a sminkelést meg egyenesen vmilyen szinten művészetnek és önkifejezésnek tartom, a körömlakkokat is imádom, engem szórakoztat a körömfestés és büszkeséggel tölt el, ha szép lesz az eredmény. Sőt kondizni is járok, mert nem találtam még egy olyan sportot vagy mozgáslehetőséget, aminél ennyire tudok a saját mozgásigényeimre figyelni. Rengeteg hozzászólás szerint, akkor szellemileg nulla meg buta és felszínes vagyok. Ehhez képest az ország egyik legerősebb gimnáziumában boldogulok, imádok nyelveket tanulni, kiállításokra járni. Ha olvasásról van szó, felváltva olvasom a Cosmot és a különböző érdekes történelmi, biológiai és csillagászati könyveket (ezek a témák érdekelnek), és ha akarnál el tudnál velem beszélgetni a körömlakkokról is, de akár az élet értelméről is. Hoppá... És most ezt nem azért írtam le, mert annyira érdekelném itt az embereket, hanem, hogy lássátok, hogy nem csak a két kategória létezik, sőt, nekem a legtöbb ismerősöm hasonló ebben a kérdésben. És örülnék, ha egyszer végre végig tudnék menni Magyarországon úgy az utcán szőkén, magassarkúban, hogy nem kapnám a lenéző nézéseket (főleg a lányoktól).
2009. máj. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!