Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek a helyembe? Én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyembe? Én fogom fel rosszul a dolgot?

Figyelt kérdés
A problémám az, hogy a barátom el fog menni dolgozni, messzire. 10 napot dolgoznak és utánna 4-5 napot lesz itthon. Egy évesek leszünk 26án és lehet már akkor sem lesz itthon. De én szeretném vele ünnepelni, mert azt is hallottam, hogy akik nem ünneplik együtt az egy éves évfordulojukat az kihat a kapcsolatukra is. Lehet ez csak egy szobeszéd, de akkor is. Sose voltunk külön ennyi időt. És én nagyon nem szeretném, hogy menjen. Ti mit tennétek a helyembe? Légyszi irjátok oda a korotok és a nemetek. Mi 20 évesek vagyunk.
2009. júl. 16. 16:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A távolság olyan mint a szél. A kis tüzet elfújja,a nagyot felerősíti . ( ez egy mondás) Sztem a távolság (ha tényleg szeretitek egymást) még jót is tehet a kapcsolatotoknak és nem értem mért hatna ki :S Mi sem ünnepeltük együtt sajnos és együtt vagyunk már azóta 3 éve =)

21/L

2009. júl. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne higgy a babonákban! Majd megünneplitek az évfordulót, amikor hazaér a barátod. Sms-ezzetek, beszéljetek telefonon, 10 nap nem olyan sok idő.

22 L

2009. júl. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tudom tudom igazatok van. De akkor is nagyon szeretem és olyan rossz lesz nélküle :(
2009. júl. 16. 17:10
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez most komoly?Ha nem ünneplitek meg akkor rossz lesz a kapcsolatotok?Ha hiszel ebben a hülyeségben akkor tuti úgy fogod alakítani a dolgokat tudat alatt,hogy mindenen összevesztek majd és akkor ráfoghatod,hogy azért veszekedtek!Jézusom 20 évesen még ez a lényeg?Inkább örülj,hogy van munkája!

10 nap meg nem nagy idő!Hozzá fogsz szokni.Vagy meg fogsz szökni!

2009. júl. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bocsi lemaradt:31/L
2009. júl. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Engedd el!! Nem hiába akar ő szerintem elmenni meszebbre dolgozni!! Biztos több a pénz..stb. Ha pedig aztán nem akar veled maradni akkor pedig gyáva! Azért írtam ezt mert ha nem meri megmondani,hanem azt gondolja hogy a távolság mindent "megmagyarázz",AKKOR SZERINTEM GYÁVA!!ugye érted? úgyhogy nyugi!!
2009. júl. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
utolso válaszolonak: semmi ilyenről nincs szó, nem azért megy el, hogy ne kelljen szemtől szembe szakitania, nagyon szeretjük egymást, Csak kell neki a pénz és most muszáj mennie. De ha szakitani akarna azt észre venném, de semmi ilyenről nincs szó
2009. júl. 17. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!