Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rosszul gondolom a dolgot,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul gondolom a dolgot, tulreagaltam?

Figyelt kérdés

Rosszul gondolom a dolgot,tulreagaltam?

Volt parom felhivott azzal,h a mostani parjanak adjam mar meg az En nogyogyaszom szamat.En viszont kiakadtam ezen,h miert nem keres neki mas orvost,miert kellene oda jarnia ahova En?

Mi 11 evett voltunk egyutt,es az O jovoltabol lett vege a kapcsoaltunknak 3 eve,persze honapokkal kesobb probalkozott bekulni,de akkor mar nekem nem kellett,mert a bizalom elmult reszemrol.

Tudom,h nekem vmilyen szinten O volt az igazi,de soha tobbet nem akarom atelni azokat az ejszakakat mint akkor mikor tudtam,h mas novel van,es engem hulyenek nez.M

Most meg evvel hiv fel,h a 2 eves kapcsolatanak adjam mar meg a nogyogyaszom szamat,hat nem tudom nekem azert gusztustalan dolognak tunik,es faj is.


2009. ápr. 24. 14:46
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Én nem szoktam tárgyalni az exeimmel akik hülyének néztek.Szerintem igazad van.Én még a telefont sem venném fel ilyen esetben.
2009. ápr. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
szerintem igazad van.ez nem a te dolgod.nincs vesztenivalót ha megadod,de akkor se etikus az exedtől h.ilyet kér.jogos h.visszautasítottad.
2009. ápr. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
25%
#vesztenivalód#
2009. ápr. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
11 év alatt nem jegyezte meg, hogy hívják a dokidat, vagy legalább azt, hogy hol rendel? És akkor most mi lesz a jelenlegi barátnőjével? Ha ennek nem találja sehol sem az elérhetőségét, akkor nem fog nőgyógyászhoz járni? :O
2009. ápr. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
49%

Én más típus vagy, valószínűleg (sőt biztosan) megadnám a számát a dokinak. Mondjuk, én nem vagyok haragban senkivel az exeim közül, azt gondolom, hogy ha a sors úgy rendelte, akkor nem együtt kell leélnünk az életünket. Valószínűleg melléd is valaki mást rendelt az élet. Szerintem ő megbízik benned, azért kéri tőled a számot és nem valaki mástól. Felül kell tudni emelkedni dolgokon!

Ettől függetlenül megértem, hogy szarul esik, ezt neked kell eldöntened, de ha barátként próbálsz tekinteni rá - hiszen valamikor nagyon szeretted - akkor szerintem neked is könnyebb lenne.

2009. ápr. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Sajnos ez nem kivitelezheto,mert vannak meg kozos uzleti dolgaink,de mar azokat is szeretnem megszuntetni,de ez sem ilyen egyszeru.De tenyleg az lenne a legjobb,h nem beszelnenk tobbet,remelem hamarosan eljon ez is,es tudom rendesen elni az eletem a csaladommal.

koszi a valaszat

2009. ápr. 24. 15:23
 7/9 anonim ***** válasza:
63%

Én jóban vagyok az exemmel, neki megadnám, meg beszélgetünk is a nőügyeiről...


De ilyen körülmények között, amiket te írtál, szerintem teljesen jogos a felháborodásod. Én se adtam volna semmilyen nevet, vagy számot.

2009. ápr. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló vagyok..


Most azért pontozgatnak le itt egyesek, mert nem mindenki gyűlöli az exét, pontosabban nem mindenkinek van rá oka??? Korlátolt idióták, ha válaszoltam a kérdésre normálisan, akkor minek lepontozni? Itt nem az a lényeg, hogy mi a véleményetek az exemmel való kapcsolatomról...

2009. ápr. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egyetértek, én az 5. válaszoló vagyok, én sem értem, miért kell lepontozni azt, aki nem gyűlölködik a volt párjára. Bár tudom, ez nagy divat mostanában, ezért van ennyi szar baráti- és emberi kapcsolat.

Szerintem aki ennyire tudja utálni a másikat, először tükörbe kellene néznie.... Egy kapcsolatért mindig ketten felelősek, ha jó, a kettőjük érdeme, ha rossz, szintén.

Tényleg nem értem én sem ezt a hozzáállást - meg a lepontozgatást sem.

2009. ápr. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!