Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha megcsókolt egy gyönyörűszép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megcsókolt egy gyönyörűszép lány, akkor már ronda nem lehetek?

Figyelt kérdés
nem volt berúgva.
2011. nov. 9. 10:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Sztem attól még lehetsz ronda, nem egy 1 szép lányt láttam ronda fiúval kézen fogva meg ölelkezve.

Bár kinek mi a ronda..

2011. nov. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
jah és ha összejöttök én nem törődnék a kinézetemmel inkább örülnék neki h egy gyönyörű lánynak kellek
2011. nov. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Így van, kedves Kérdező.

A varangyból is így lett daliás királyfi!

2011. nov. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A lány csókolt meg????? Húúúúúúúúúú. Nem semmi. Mesélj már kérlek. Én is ezen töröm a fejem, megcsókolom a srácot, de nem merem, félek hogy rossznéven venné.
2011. nov. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Hat megmondom nektek oszinten hogy en egy beszari gyerek vagyok nok teren. Meg nehezen nyilok meg. Ez az akcio egy szorakozohelyen tortent, ahol kerulgettuk egymast. Nem reszletezem, odajott egy bizonyos indokkal, majd kesobb latszott rajta, hogy smarolni akar. En meg kicsit huzni szerettem volna az agyat, de egyszer csak lekapott. (pontosabban ha o nem kap le, akkor meg se tortenik :D) Es nemtom, sztem nagyon szep volt. Sose gondoltam volna h pont hozzam jon oda. Mer en amugy nem tartom magam jokepunek, de masok szerint az vagyok :D

Mit csinaljak hogy meg legyek elegedve magammal?

2011. nov. 9. 10:38
 6/11 anonim ***** válasza:

#5. most, hogy már varangyosbékából--> királyfivá léptél elő NE RÁGÓDJ MAGADON, magadba zárva. (sz. egy kicsit túlságosan introvertált lehetsz) Figyeld a világot, az embereket, legyél "jelen" az eseményekben, és a zen buddhista "itt és most " szemlélettel cselekedjél, beszéljél. Tudom, könnnyű mondani, nehéz megvalósítani.

(szabad ezt gyakorolni is) De legalább teoretikusan 1x jó ezt is tudni. Bátorság! Fog menni.

[link]

2011. nov. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
mázlista :D
2011. nov. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Mit csinaljak hogy meg legyek elegedve magammal?"


Ne várd el, hogy a lányok szólítsanak meg! Te szólítsd meg őket hasonlóan "komoly" indokkal, mint a lány téged. Az elején nehéz, de pár visszautasítás után már simán megy. Hajrá!

2011. nov. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

utolsó:

ilyen szórakozóhelyen amúgy szoktam táncikálni magamba is, és elég gyakran táncolok oda lányokhoz, lányok elé, de eddig még senki sem mondta azt hogy köszi, de nem.

de valahogy ezek után is rondának hiszem magam :S

2011. nov. 11. 09:50
 10/11 anonim ***** válasza:

#9 – (#5; N ) hát vannak az embernek téveszméi, de nem biztos, hogy ragaszkodni kell hozzájuk. Nem hasznos az. A lányok, akik elé táncikálsz – szorongva várják esetleg, hogy felkérd őket.. A kérdésfeltevés jó volt, és most visszaestél..

Aki külsőre hajt, az maga is felszínes. A kedves, jólelkű, tisztaszívű lányok a belső értékeket nézik, hidd el, elég sok tapasztalatom van, saját és barátnők terén. Ezek a lányokból egy belső sugárzás indul, vedd észre. Hogy nem a külső alapján vonzódnak, az nem azt jelenti, hogy ők külsőre ’csúnyák’ lennének. Mindkét fél részére ennek a belső értékekre koncentráló figyelem mellett kötelező ápoltnak, vonzónak lenni, egyébként nem tör át a személyiség és külsőségek burkain az a titokzatos lényeg. Legyél kedves, vidám, figyelmes, GYÖNGÉD- össze-vissza hatódnak meglásd, ebben az eldurvult világban..

2011. nov. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!