Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnék meghízni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék meghízni?

Figyelt kérdés
15 éves srác vagyok és rémesen sovány!!!!180 cm és csak 53 kg!Edzések meg rendes mozgás mellett hogy tudnék hízni?Mit kellene hozzá ennem?(mellesleg így is napi 6x eszek tehát tényleg csak az érdekelne hogy mit egyek)
2011. nov. 9. 18:54
 1/8 anonim válasza:
Én is deszka vékony vagyok,és 2 óránként eszem kb. nem kis adagokat.Én is próbálok hizni,de nemtudok.Elmentem orvoshoz és azt mondta,h majd a korral együtt fogok hizni.Szóval várj még pár évet,és fogsz hizni.Én is azt várom. 17/L
2011. nov. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha meg úgyis edzel, akkor szedj mellé fehérje-protein-szénhidrát turmixot! Mint ez - [link]
2011. nov. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sok szénhidrátot nyomass. Amúgy máker vagy később ez nagyon jól fog jönni.
2011. nov. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

mint srác?

ezt nem hiszem

2011. nov. 9. 19:02
 5/8 anonim ***** válasza:

a szenhidrat a kenyerbe vagy ugy? annyit eszek belolle mint a brant es megse hizok en se :((


16 F

2011. nov. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azért lesz mákod, mert az öregedéssel mindig vele jár az elhízás. Minél öregebb vagy annál könnyebben jön fel és annál nehezebben meg le. 30 évesen áldást fogsz adni azért amiért ilyen vagy.
2011. nov. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Étkezz normálisan, nem feltétlen a zsíros kajáktól fogsz hízni.Csinálj egy étrendet mint a testépítők és kezdj el kondizni.Az olyat mint te "hardgainernek" nevezik olvass utánna ha van egy kis időd.


Ha esetleg nem tudsz sokat enni akkor vegyél táplálék kiegészítőt.A lényeg hogy sok ch-t vigyél be/ nap .

2011. nov. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 kovpet ***** válasza:

Ne akarj meghízni :)

Amúgy ezt majd az idő oldja meg. Ne siettesd :)

2011. nov. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!