Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha lenne egy olyan gyanútok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lenne egy olyan gyanútok, hogy gerontofilok vagytok (legalábbis csak nálatok jóval idősebb férfiakhoz vonzódtok, őket nézitek meg) akkor kihez fordulnátok? Szülők kizárva!

Figyelt kérdés
2009. máj. 8. 15:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én 17 vagyok,d e valahogy mindig az idősebbekhez vonzódtam.

Néha azon fantáziálgatok,hogy egy 45 év körüli pasival járok oO De volt már idősebb is jóval idősebb negyvenötnél

:S

És fogalmam sincs miért lehet nekem is elmúlik majd ez, vagy csak apakomplexusom van :DD

2010. ápr. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
én 15 vagyok, de teljesen bele vagyok szerelmesedve egy nőtlen 43 éves férfiba, de úgy, hogy még meg is bámulom ha elmegy előttem. szóval ne aggódj, nem csak te vagy ebben benne, nekem sem jönnek be a magamkorú srácok. szerintem egyébként ez elég elterjedt dolog
2010. júl. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!