Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tegyem túl magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem túl magam rajta? ) :

Figyelt kérdés

Tudom, tudom, ez a kis milliomodik hasonló kérdés, de muszáj kiírnom magamból.

3 éve megismertem egy srácot. Nagyon fiatal voltam még, egészen kicsi lány. Nagyon szimpatikus volt, sokat beszélgettünk, és szép lassan beleszerettem. Volt egy rövid időszak, amíg kavartunk, de -mivel tapasztalatlan és félénk voltam- elhalászta előlem egy másik lány. Miután összejöttek, hosszú ideig kerültem, volt kapcsolatom is, de nem felejtettem el. Miután szakított a barátnőjével, és én is a barátommal (szinte egyszerre), újra kerestük a másikat. Próbáltam közeledni felé, időnként ő is közeledett felém, de sose lett semmi.

Annyira rossz. Szeretem, még mindig, mindent odaadnék, hogy vele lehessek. Várom a pillanatot, amikor újra láthatom, de rettegek is tőle, mert tudom, hogy csak rosszabb lesz. Nagyon hiányzik, nem telik el perc, hogy ne gondolnék rá. Nem tudom elfelejteni. Valahol benne van az is, hogy nem is akarom, mert különleges számomra.

Próbáltam mindent, megszakítottam vele az összes kapcsolatot, és amikor azt hittem, minden rendben lesz, fölbukkant, és megint zuhantam a szakadékba. Ismerkedtem is másokkal időközben, de egyikből se lett semmi, mert csak ő járt az agyamban.

Nem tudom, mit tegyek. Egyrészt tudom, hogy le kellene zárnom az egészet, nem kaphatok meg mindent, amit akarok, de bennem van még a remény, hogy valamikor a enyém lesz. Hiú remény, de megvan...

Mit tanácsoltak? :(

Köszönöm annak, aki elolvasta. :))

16/L


2011. nov. 9. 23:15
 1/3 anonim ***** válasza:
dugással
2011. nov. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A remény hal meg utoljára! Én is nagyon reménykedem benne, hogy a fiúval, akivel tetszünk egymásnak, összefog hozni az élet.! :) Sok szerencsét neked is!
2011. nov. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, én is szurkolok neked. :))
2011. nov. 10. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!