Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tudja, és mit akar?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tudja, és mit akar?

Figyelt kérdés
Egy évfolyamon vagyunk, Ő 15 lesz áprilisban. Az egyik ellenségem tetszik neki, de az egyik barátnőm beszélt az Őmmel, és mondta, hogy már nem tetszik neki az a csaj annyira. És eddig Ő észre sem vett kb. engem, és mostanában párszor hozzám szól, pl. amikor elfutok előtte hogy:Fuss, gyerünk, fuss! Meg matek órán össze voltunk vonva, és megkérdezte, hogy oda ülök-e elé? És én persze nem ültem elé. Most szivat vagy bejövök neki? És mentek foci meccsre, és mondta, hogy Tomi (Tomi szerelmes belém) azt akarja, hogy kimenjek a meccsükre, de közben Ő nem nézett a szemembe, de beszélt hozzá egy srác közben. És ha esetleg, talán megkérdezné tőlem, hogy járok-e vele, akkor csak szivatni akar, vagy komolyan gondolja? FONTOOOS! 13/L
2011. nov. 10. 17:06
 1/4 anonim válasza:
huh a megoldásokat énis megszeretném nézni mert én ebből semmit sem értettem meg xD
2011. nov. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Chupachups ***** válasza:
Hat en valamit ki szedtem belole, de oszinten nem erdekelnek ezek a 13-15 eves szerelmek vagy minek lehet oket nevezni.
2011. nov. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ébredeznek a hormonjaitok, most mindenhogyan fogtok viselkedni, csak pont racionálisan nem. Erre a kérdésre túl sok választ így itt nehezen fogsz kapni, legalábbis olyat, ami segítene (sztem) :-)


UI: "Ellenséged"? Azért ennyire nem kell komolyan venni még a világot 13 éves korodban ;-)

2011. nov. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
jaj ezek az aranyos gyerekszerelmek,valószínűleg tetszel neki,de sztem a járást még 3-4 évig nem kell erőltetni senkivel,előbb magad ismerd meg stb majd utána jöhet a pasizás,figyeld meg 2-3 hónap és egy másik pasival kapcsolatban írsz kérdést mert már más tetszik,ne vedd ezeket még annyira komolyan,az ellenség szót meg sztem ne használd,hülyén hangzik,csak azért mert nem kedvelitek egymást még biztosan nem ölnétek meg egymást
2011. nov. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!